טריאתלון: רון דרמון סיים במקום ה-26

הטריאתלט הישראלי רשם הישג נאה בתחרות האולימפית בריו, כשסיים בזמן של 1:48.41 שעות. אליסטר בראונלי הבריטי שמר על מדליית הזהב שלו מלונדון, אחיו ג'ונתן זכה במדליית הכסף. ארד לשומן הדרום אפריקאי

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore

הטריאתלט הישראלי רון דרמון רשם היום (חמישי) הישג נאה בטריאתלון האולימפי ריו 2016 כשסיים במקום ה-26 בזמן של 1:48.41 שעות. הישראלי בן ה-23 בהופעת הבכורה שלו במשחקים האולימפיים פתח את התחרות בצורה לא טובה, כשאחרי קילומטר וחצי שחייה דורג במקום ה-34 מתוך 55 מתחרים. באופניים נצמד דרמון לחבורה שלפניו, ואף עלה אחרי 20 קילומטרים למקום ה-20, כשהוא מסיים את החלק של האופניים, במקום ה-28. בשלב האחרון של התחרות, ריצת 10 קילומטר, הגביר דרמון את הקצב, נכנס כבר ל-20 הראשונים, אך לקראת הסיום נחלש מעט, וסיים במקום ה-26.

את התחרות עצמה ניצח הפייבוריט הברור אליסטר בראונלי הבריטי בן ה-28, שזכה במדליית הזהב גם במשחקים האולימפיים הקודמים בלונדון, בתוצאה של 1:45.01 שעות. במדליית הכסף זכה אחיו של בראונלי, ג'ונתן, שזכה במדליית הארד בלונדון, בתוצאה של 1:45.07 שעות. בארד זכה הנרי שומן הדרום אפריקאי, 42 שניות אחרי המנצח, כשבן ארצו ריצ'רד מארי סיים במקום הרביעי.

רון דרמון טריאתלט ישראלי (GettyImages)
תוצאה נאה. רון דרמון (צילום: GettyImages)
אליסטר בראונלי טריאתלט בריטי (GettyImages , Adam Pretty)
המנצח הגדול. אליסטר בראונלי (צילום: GettyImages)