וואלה!

אולימפיאדת טוקיו 2020: לוח השידורים ולוח התחרויות המלא

33 ענפים, 339 תחרויות, 42 אתרים שונים, הכוכבים הגדולים והסיפורים שירגשו עולם שלם: המדריך המלא לחגיגת הספורט הגדולה שסוף סוף הגיעה אחרי דחייה של שנה

מערכת וואלה! ספורט
לקראת טוקיו 2020 (אתר האולימפיאדה)

האולימפיאדה, חגיגת הספורט הכי גדולה בעולם, הגיעה סוף סוף הקיץ ליפן אחרי דחייה של שנה בשל מגיפת הקורונה. משחקי טוקיו 2020, ששמרו על שמם למרות שהם נערכים ב-2021, הם המשחקים האולימפיים ה-32 במספר, והם נפתחו כבר ב-21 ביולי, יומיים לפני טקס הפתיחה, ויימשכו עד ה-8 באוגוסט, ויכללו 33 ענפים, 339 תחרויות ב-42 אתרים שונים. אז כדי שלא תפספסו אף רגע, הנה לוח התחרויות המלא של 19 ימים המשחקים הגדושים.

ללוח התחרויות המלא של נציגי המשלחת הישראלית

עוד בוואלה!

לוח התחרויות של המשלחת הישראלית

לכתבה המלאה

21.7

  • סופטבול
  • 3:00 אוסטרליה - יפן
  • 6:00 איטליה - ארצות הברית
  • 9:00 מקסיקו - קנדה
  • כדורגל נשים
  • 10:30 בריטניה - צ'ילה
  • 11:00 סין - ברזיל
  • 11:30 שבדיה - ארצות הברית
  • 13:30 יפן - קנדה
  • 14:00 זמביה - הולנד
  • 14:30 אוסטרליה - ניו זילנד

22.7

  • כדורגל גברים
  • 10:30 מצרים - ספרד
  • 11:00 מקסיקו - צרפת
  • 11:00 ניו זילנד - דרום קוריאה
  • 11:30 חוף השנהב - ערב הסעודית
  • 13:30 ארגנטינה - אוסטרליה
  • 14:00 יפן - דרום אפריקה
  • 14:00 הונדורס - רומניה
  • 14:30 ברזיל - גרמניה
  • סופטבול
  • 3:00 ארצות הברית - קנדה
  • 6:00 מקסיקו - יפן
  • 9:00 איטליה - אוסטרליה

23.7

  • קשתות
  • 3:00-5:00 סיבוב דירוג אישי נשים
  • 10:00-12:00 סיבוב דירוג אישי גברים
  • חתירה
  • 2:30-6:10 מוקדמות יחידים
  • 2:30-6:10 מוקדמות יחידות
  • 2:30-6:10 מוקדמות זוגות גברים
  • 2:30-6:10 מוקדמות זוגות נשים
  • 2:30-6:10 מוקדמות רביעיית גברים
  • 2:30-6:10 מוקדמות רביעיית נשים

24.7

  • שחייה
  • 13:02 מוקדמות 400 מטר מעורב אישי גברים
  • 13:28 מוקדמות 100 מטר פרפר נשים
  • 13:48 מוקדמות 400 מטר חופשי גברים
  • 14:30 מוקדמות 400 מטר מעורב אישי נשים
  • 14:55 מוקדמות 100 מטר חזה גברים
  • 15:15 מוקדמות 4X100 מטר חופשי נשים
  • התעמלות מכשירים
  • 4:00-6:30 מוקדמות גברים
  • 8:30-11:00 מוקדמות גברים
  • 13:30-16:00 מוקדמות גברים
  • ג'ודו
  • 5:00 נשים עד 48 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 5:00 גברים עד 60 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 11:00 נשים עד 48 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • 11:00 גברים עד 60 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • איגרוף
  • 5:00-8:30 סיבוב ראשון משקל נוצה נשים
  • 5:00-8:30 סיבוב ראשון משקל חצי כבד נשים
  • 5:00-8:30 סיבוב ראשון משקל נוצה גברים
  • 5:00-8:30 סיבוב ראשון משקל חצי כבד גברים
  • 5:00-8:30 סיבוב ראשון משקל כבד גברים
  • 11:00-14:30 סיבוב ראשון משקל נוצה נשים
  • 11:00-14:30 סיבוב ראשון משקל נוצה גברים
  • 11:00-14:30 סיבוב ראשון משקל חצי כבד גברים
  • 11:00-14:30 סיבוב ראשון משקל סופר כבד גברים
  • טניס גברים
  • 5:00 משחקי הסיבוב הראשון
  • טניס זוגות גברים
  • 5:00 משחקי הסיבוב הראשון
  • טניס נשים
  • 5:00 משחקי הסיבוב הראשון
  • טניס זוגות נשים
  • 5:00 משחקי הסיבוב הראשון
  • בדמינטון
  • 3:00-8:30 שלב בתים יחידים
  • 3:00-8:30 שלב בתים יחידות
  • 3:00-8:30 שלב בתים זוגות גברים
  • 3:00-8:30 שלב בתים זוגות נשים
  • 3:00-8:30 שלב בתים זוגות מעורבים
  • 12:00-16:00 שלב בתים יחידים
  • 12:00-16:00 שלב בתים יחידות
  • 12:00-16:00 שלב בתים זוגות גברים
  • 12:00-16:00 שלב בתים זוגות נשים
  • 12:00-16:00 שלב בתים זוגות מעורבים
  • סיף
  • 3:00-10:30 סיבוב ראשון דקר נשים
  • 3:00-10:30 סיבוב ראשון חרב גברים
  • 3:00-10:30 סיבוב שני דקר נשים
  • 3:00-10:30 סיבוב שני חרב גברים
  • 3:00-10:30 סיבוב שלישי דקר נשים
  • 3:00-10:30 סיבוב שלישי חרב גברים
  • 3:00-10:30 רבע גמר דקר נשים
  • 3:00-10:30 רבע גמר חרב גברים
  • 12:00-16:10 חצי גמר דקר נשים
  • 12:00-16:10 חצי גמר חרב גברים
  • 12:00-16:10 קרב על הארד דקר נשים
  • 12:00-16:10 קרב על הארד חרב גברים
  • 12:00-16:10 קרב על הזהב דקר נשים
  • 12:00-16:10 קרב על הזהב חרב גברים
  • אופני כביש
  • 5:00-12:15 מירוץ גברים
  • חתירה
  • 2:30-6:30 בית ניחומים יחידות
  • 2:30-6:30 בית ניחומים יחידים
  • 2:30-6:30 בית ניחומים זוגות נשים
  • 2:30-6:30 בית ניחומים זוגות גברים
  • 2:30-6:30 מוקדמות זוג נשים
  • 2:30-6:30 מוקדמות זוג גברים
  • 2:30-6:30 מוקדומת דאבל סקאל קל נשים
  • 2:30-6:30 מוקדמות דאבל סקאל קל גברים
  • 2:30-6:30 מוקדמות רביעיית נשים
  • 2:30-6:30 מוקדמות רביעיית גברים
  • טניס שולחן
  • 3:00-6:45 מוקדמות גברים
  • 3:00-6:45 מוקדמות נשים
  • 3:00-6:45 שמינית גמר זוגות מעורבים
  • 8:15-11:15 סיבוב ראשון גברים
  • 8:15-11:15 סיבוב ראשון נשים
  • 13:30-16:30 סיבוב ראשון גברים
  • 13:30-16:30 סיבוב ראשון נשים
  • קליעה
  • 2:30-10:30 מוקדמות רובה אוויר 10 מטר נשים
  • 2:30-10:30 גמר רובה אוויר 10 מטר נשים
  • 2:30-10:30 מוקדמות אקדח אוויר 10 מטר גברים
  • 2:30-10:30 גמר אקדח אוויר 10 מטר גברים
  • קשתות
  • 3:30-6:00 שמינית גמר קבוצתי מעורב
  • 8:15-11:25 רבע גמר קבוצתי מעורב
  • 8:15-11:25 חצי גמר קבוצתי מעורב
  • 8:15-11:25 קרב על הארד קבוצתי מעורב
  • 8:15-11:25 קרב על הזהב קבוצתי מעורב
  • טאקוונדו
  • 4:00-11:00 שמינית גמר עד 49 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 שמינית גמר עד 58 ק"ג גברים
  • 4:00-11:00 רבע גמר עד 49 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 רבע גמר עד 58 ק"ג גברים
  • 4:00-11:00 חצי גמר עד 49 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 חצי גמר עד 58 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 בית ניחומים עד 49 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 בית ניחומים עד 58 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 קרבות על הארד עד 49 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 קרבות על הארד עד 58 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 קרב על הזהב עד 49 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 קרב על הזהב עד 58 ק"ג גברים
  • הרמת משקולות
  • 3:50-6:00 עד 49 ק"ג נשים - קבוצה ב'
  • 7:50-10:00 עד 49 ק"ג נשים - קבוצה א'
  • סופטבול
  • 4:00 אוסטרליה - קנדה
  • 8:30 ארצות הברית - מקסיקו
  • 14:00 יפן - איטליה
  • כדורגל נשים
  • 10:30 צ'ילה - קנדה
  • 11:00 סין - זמביה
  • 11:30 שבדיה - אוסטרליה
  • 13:30 יפן - בריטניה
  • 14:00 הולנד - ברזיל
  • 14:30 ניו זילנד - ארצות הברית
  • כדורעף גברים
  • 3:00 איטליה - קנדה
  • 6:00 ברזיל - טוניסיה
  • 8:20 רוסיה - ארגנטינה
  • 10:40 יפן - ונצואלה
  • 13:40 פולין - איראן
  • 16:00 ארצות הברית - צרפת
  • כדורמים נשים
  • 8:00 קנדה - אוסטרליה
  • 9:30 דרום אפריקה - ספרד
  • 12:20 יפן - ארצות הברית
  • 13:50 סין - רוסיה
  • כדוריד גברים
  • 3:00 נורבגיה - ברזיל
  • 5:00 צרפת - ארגנטינה
  • 8:15 שבדיה - בחריין
  • 10:15 גרמניה - ספרד
  • 13:30 פורטוגל - מצרים
  • 15:30 דנמרק - יפן
  • הוקי שדה גברים
  • 3:30 יפן - אוסטרליה
  • 4:00 ניו זילנד - הודו
  • 5:45 הולנד - בלגיה
  • 6:15 ארגנטינה - ספרד
  • 12:30 בריטניה - דרום אפריקה
  • 13:00 קנדה - גרמניה
  • הוקי שדה נשים
  • 14:45 הולנד - הודו
  • 15:15 אירלנד - דרום אפריקה
  • כדורעף חופים
  • 3:00-6:50 ארבעה משחקים בבתים המוקדמים
  • 9:00-11:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • 14:00-16:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • כדורסל 3X3 גברים
  • 5:35 פולין - לטביה
  • 6:00 סין - סרביה
  • 9:00 רוסיה - סין
  • 9:25 סרביה - הולנד
  • 12:40 לטביה - בלגיה
  • 13:05 יפן - פולין
  • 16:00 הולנד - רוסיה
  • 16:25 בלגיה - יפן
  • כדורסל 3X3 נשים
  • 4:15 רוסיה - יפן
  • 4:40 סין - רומניה
  • 8:00 רוסיה - סין
  • 8:25 רומניה - יפן
  • 11:30 איטליה - מונגוליה
  • 11:55 ארצות הברית - צרפת
  • 15:00 מונגוליה - ארצות הברית
  • 15:25 צרפת - איטליה
  • רכיבה על סוסים
  • 11:00-16:15 רכיבה אומנותית קבוצתי ואישי

25.7

  • שחייה
  • 4:30 גמר 400 מטר מעורב אישי גברים
  • 4:40 חצי גמר 100 מטר פרפס נשים
  • 4:52 גמר 400 מטר חופשי גברים
  • 5:12 גמר 400 מטר מעורב אישי נשים
  • 5:33 חצי גמר 100 מטר חזה גברים
  • 5:45 גמר 4X100 מטר חופשי נשים
  • 13:02 מוקדמות 100 מטר גב נשים
  • 13:22 מוקדמות 200 מטר חופשי גברים
  • 13:59 מוקדמות 100 מטר חזה נשים
  • 14:19 מוקדמות 100 מטר גב גברים
  • 14:39 מוקדמות 400 מטר חופשי נשים
  • 15:10 מוקדמות 4X100 מטר חופשי גברים
  • כדורסל גברים
  • 4:00 איראן - צ'כיה
  • 7:40 גרמניה - איטליה
  • 11:20 אוסטרליה - ניגריה
  • 15:00 צרפת - ארצות הברית
  • כדורגל גברים
  • 10:30 מצרים - ארגנטינה
  • 11:00 צרפת - דרום אפריקה
  • 11:00 ניו זילנד - הונדורס
  • 11:30 ברזיל - חוף השנהב
  • 13:30 אוסטרליה - ספרד
  • 14:00 יפן - מקסיקו
  • 14:00 רומניה - דרום קוריאה
  • 14:30 ערב הסעודית - גרמניה
  • התעמלות מכשירים
  • 4:00-7:30 מוקדמות נשים
  • 9:10-12:45 מוקדמות נשים
  • 14:20-16:00 מוקדמות נשים
  • ג'ודו
  • 5:00 נשים עד 52 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 5:00 גברים עד 66 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 11:00 נשים עד 52 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • 11:00 גברים עד 66 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • איגרוף
  • 5:00-8:45 סיבוב ראשון משקל זבוב נשים
  • 5:00-8:45 סיבוב ראשון משקל בינוני נשים
  • 5:00-8:45 סיבוב ראשון משקל קל גברים
  • 5:00-8:45 סיבוב ראשון משקל קל-כבד גברים
  • 11:00-15:00 סיבוב ראשון משקל זבוב נשים
  • 11:00-15:00 סיבוב ראשון משקל קל גברים
  • 11:00-15:00 סיבוב ראשון משקל קל-כבד גברים
  • שיט
  • 6:00 ניל פרייד גברים - מקבץ ראשון
  • 6:00 ניל פרייד נשים - מקבץ ראשון
  • 6:00 לייזר גברים - מקבץ ראשון
  • 6:00 לייזר רדיאל נשים - מקבץ ראשון
  • טניס גברים
  • 5:00 משחקי הסיבוב הראשון
  • טניס זוגות גברים
  • 5:00 משחקי הסיבוב הראשון
  • טניס נשים
  • 5:00 משחקי הסיבוב הראשון
  • טניס זוגות נשים
  • 5:00 משחקי הסיבוב הראשון
  • קאנו\קיאק סלאלום
  • 10:00-13:45 מוקדמות קאנו גברים
  • 10:00-13:45 מוקדמות קיאק נשים
  • בדמינטון
  • 4:00-9:30 שלב בתים יחידים
  • 4:00-9:30 שלב בתים יחידות
  • 4:00-9:30 שלב בתים זוגות גברים
  • 4:00-9:30 שלב בתים זוגות נשים
  • 4:00-9:30 שלב בתים זוגות מעורבים
  • 12:00-15:30 שלב בתים יחידים
  • 12:00-15:30 שלב בתים יחידות
  • 12:00-15:30 שלב בתים זוגות גברים
  • 12:00-15:30 שלב בתים זוגות נשים
  • 12:00-15:30 שלב בתים זוגות מעורבים
  • סיף
  • 3:00-10:20 סיבוב ראשון רומח נשים
  • 3:00-10:20 סיבוב ראשון דקר גברים
  • 3:00-10:20 סיבוב שני רומח נשים
  • 3:00-10:20 סיבוב שני דקר גברים
  • 3:00-10:20 סיבוב שלישי רומח נשים
  • 3:00-10:20 סיבוב שלישי דקר גברים
  • 3:00-10:20 רבע גמר רומח נשים
  • 3:00-10:20 רבע גמר דקר גברים
  • 12:00-16:10 חצי גמר רומח נשים
  • 12:00-16:10 חי גמר דקר גברים
  • 12:00-16:10 קרב על הארד רומח נשים
  • 12:00-16:10 קרב על הארד דקר גברים
  • 12:00-16:10 קרב על הזהב רומח נשים
  • 12:00-16:10 קרב על הזהב דקר גברים
  • טניס שולחן
  • 4:00-6:00 רבע גמר זוגות מעורבים
  • 8:00-11:45 סיבוב שני גברים
  • 8:00-11:45 סיבוב שני נשים
  • 14:00-16:00 חצי גמר זוגות מעורבים
  • קליעה
  • 3:00-10:00 מוקדמות סקיט נשים
  • 3:00-10:00 מוקדמות סקיט גברים
  • 3:00-10:30 מוקדמות אקדח אוויר 10 מטר נשים
  • 3:00-10:30 גמר אקדח אוויר 10 מטר נשים
  • 3:00-10:30 מוקדמות רובה אוויר 10 מטר גברים
  • 3:00-10:30 גמר רובה אוויר 10 מטר גברים
  • קשתות
  • 3:30-6:00 שמינית גמר קבוצתי נשים
  • 7:45-11:25 רבע גמר קבוצתי נשים
  • 7:45-11:25 חצי גמר קבוצתי נשים
  • 7:45-11:25 קרב על הארד קבוצתי נשים
  • 7:45-11:25 קרב על הזהב קבוצתי נשים
  • טאקוונדו
  • 4:00-11:00 שמינית גמר עד 57 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 שמינית גמר עד 68 ק"ג גברים
  • 4:00-11:00 רבע גמר עד 57 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 רבע גמר עד 68 ק"ג גברים
  • 4:00-11:00 חצי גמר עד 57 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 חצי גמר עד 68 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 בית ניחומים עד 57 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 בית ניחומים עד 68 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 קרבות על הארד עד 57 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 קרבות על הארד עד 68 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 קרב על הזהב עד 57 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 קרב על הזהב עד 68 ק"ג גברים
  • אופני כביש
  • 6:00-11:35 מירוץ נשים
  • קפיצה למים
  • 9:00-10:00 קפיצה סינכרונית מ-3 מטר נשים
  • חתירה
  • 3:00-5:40 חצי גמר יחידים ה'/ו'
  • 3:00-5:40 חצי גמר יחידות ה'/ו'
  • 3:00-5:40 בית ניחומים זוג גברים
  • 3:00-5:40 בית ניחומים זוג נשים
  • 3:00-5:40 בית ניחומים דאבל סקאל קל גברים
  • 3:00-5:40 בית ניחומים דאבל סקאל קל נשים
  • 3:00-5:40 בית ניחומים רביעיית גברים
  • 3:00-5:40 בית ניחומים רביעיית נשים
  • 3:00-5:40 שמיניית גברים
  • 3:00-5:40 שמיניית נשים
  • כדורעף נשים
  • 3:00 רוסיה - איטליה
  • 5:40 ארצות הברית - ארגנטינה
  • 8:20 סרביה - הרפובליקה הדומיניקנית
  • 10:40 סין - טורקיה
  • 13:40 יפן - קניה
  • 15:20 ברזיל - דרום קוריאה
  • כדורמים גברים
  • 4:00 דרום אפריקה - איטליה
  • 5:30 הונגריה - יוון
  • 8:00 ארצות הברית - יפן
  • 9:30 אוסטרליה - מונטנגרו
  • 12:20 סרביה - ספרד
  • 13:50 קרואטיה - קזחסטן
  • כדוריד נשים
  • 3:00 הולנד - יפן
  • 5:00 רוסיה - ברזיל
  • 8:15 מונטנגרו - אנגולה
  • 10:15 נורבגיה - דרום קוריאה
  • 13:30 ספרד - שבדיה
  • 15:30 הונגריה - צרפת
  • הוקי שדה גברים
  • 12:30 הודו - אוסטרליה
  • 13:00 יפן - ארגנטינה
  • 14:45 ספרד - ניו זילנד
  • 15:15 דרום אפריקה - הולנד
  • הוקי שדה נשים
  • 3:30 בריטניה - גרמניה
  • 4:00 אוסטרליה - ספרד
  • 5:45 יפן - סין
  • 6:15 ניו זילנד - ארגנטינה
  • הרמת משקולות
  • 5:50-8:00 עד 61 ק"ג גברים ועד 67 ק"ג גברים - קבוצה ב'
  • 9:50-12:00 עד 61 ק"ג גברים קבוצה א'
  • 13:50-16:00 עד 65 ק"ג גברים קבוצה א'
  • סופטבול
  • 4:00 אוסטרליה - ארצות הברית
  • 8:30 קנדה - יפן
  • 14:00 איטליה - מקסיקו
  • גלישת גלים
  • 1:00-10:20 סיבוב ראשון גברים
  • 1:00-10:20 סיבוב ראשון נשים
  • 1:00-10:20 סיבוב שני גברים
  • 1:00-10:20 סיבוב שני נשים
  • סקייטבורד
  • 3:00-8:00 מוקדמות רחוב גברים
  • 3:00-8:00 גמר רחוב גברים
  • כדורעף חופים
  • 3:00-6:50 ארבעה משחקים בבתים המוקדמים
  • 9:00-11:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • 14:00-16:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • כדורסל 3X3 גברים
  • 5:35 רוסיה - בלגיה
  • 6:00 פולין - סרביה
  • 9:00 סין - לטביה
  • 9:25 סרביה - בלגיה
  • 12:40 רוסיה - פולין
  • 13:05 יפן - הולנד
  • 16:00 הולנד - סין
  • 16:25 לטביה - יפן
  • כדורסל 3X3 נשים
  • 4:15 יפן - מונגוליה
  • 4:40 רומניה - איטליה
  • 8:00 מונגוליה - רוסיה
  • 8:25 סין - איטליה
  • 11:30 רומניה - ארצות הברית
  • 11:55 יפן - צרפת
  • 15:00 סין - צרפת
  • 15:25 רוסיה - ארצות הברית
  • רכיבה על סוסים
  • 11:00-16:15 רכיבה אומנותית קבוצתי ואישי

26.7

  • שחייה
  • 4:30 גמר 100 מטר פרפר נשים
  • 4:37 חצי גמר 200 מטר חופשי גברים
  • 4:50 חצי גמר 100 מטר חזה נשים
  • 5:12 גמר 100 מטר חזה גברים
  • 5:20 גמר 400 מטר חופשי נשים
  • 5:31 חצי גמר 100 מטר גב גברים
  • 5:53 חצי גמר 100 מטר גב נשים
  • 6:05 גמר 4X100 חופשי גברים
  • 13:02 מוקדמות 200 מטר חופשי נשים
  • 13:29 מוקדמות 200 מטר פרפר גברים
  • 13:56 מוקדמות 200 מטר מעורב אישי נשים
  • 14:32 מוקדמות 1,500 מטר חופשי נשים
  • כדורסל גברים
  • 7:40 ארגנטינה - סלובניה
  • 15:00 יפן - ספרד
  • כדורסל נשים
  • 4:00 דרום קוריאה - ספרד
  • 11:20 סרביה - קנדה
  • התעמלות מכשירים
  • 13:00-16:10 גמר קבוצתי גברים
  • ג'ודו
  • 5:00 נשים עד 57 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 5:00 גברים עד 73 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 11:00 נשים עד 57 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • 11:00 גברים עד 73 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • איגרוף
  • 5:00-8:45 סיבוב ראשון משקל זבוב גברים
  • 5:00-8:45 סיבוב ראשון משקל בינוני גברים
  • 5:00-8:45 סיבוב שני משקל נוצה נשים
  • 11:00-15:00 סיבוב ראשון משקל זבוב גברים
  • 11:00-15:00 סיבוב ראשון משקל בינוני גברים
  • 11:00-15:00 סיבוב שני משקל נוצה נשים
  • שיט
  • 6:00 ניל פרייד גברים - מקבץ שני
  • 6:00 ניל פרייד נשים - מקבץ שני
  • 6:00 לייזר גברים - מקבץ שני
  • 6:00 לייזר רדיאל נשים - מקבץ שני
  • קפיצה למים
  • 9:00-10:00 קפיצה סינכרונית מ-10 מטר גברים
  • טריאתלון
  • 0:30-3:00 גברים
  • טניס גברים
  • 5:00 משחקי הסיבוב השני
  • טניס זוגות גברים
  • 5:00 משחקי שמינית הגמר
  • טניס נשים
  • 5:00 משחקי הסיבוב השני
  • טניס זוגות נשים
  • 5:00 משחקי שמינית הגמר
  • קאנו\קיאק סלאלום
  • 11:00-13:45 חצי גמר קאנו גברים
  • 11:00-13:45 גמר קאנו גברים
  • קליעה
  • 3:00-10:15 מוקדמות סקיט נשים
  • 3:00-10:15 מוקדמות סקיט גברים
  • 3:00-10:15 גמר סקיט נשים
  • 3:00-10:15 גמר סקיט גברים
  • בדמינטון
  • 4:00-9:30 שלב בתים יחידים
  • 4:00-9:30 שלב בתים יחידות
  • 4:00-9:30 שלב בתים זוגות גברים
  • 4:00-9:30 שלב בתים זוגות נשים
  • 4:00-9:30 שלב בתים זוגות מעורבים
  • 12:00-15:30 שלב בתים יחידים
  • 12:00-15:30 שלב בתים יחידות
  • 12:00-15:30 שלב בתים זוגות גברים
  • 12:00-15:30 שלב בתים זוגות נשים
  • 12:00-15:30 שלב בתים זוגות מעורבים
  • סיף
  • 3:00-10:20 סיבוב ראשון חרב נשים
  • 3:00-10:20 סיבוב ראשון רומח גברים
  • 3:00-10:20 סיבוב שני חרב נשים
  • 3:00-10:20 סיבוב שני רומח גברים
  • 3:00-10:20 סיבוב שלישי חרב נשים
  • 3:00-10:20 סיבוב שלישי רומח גברים
  • 3:00-10:20 רבע גמר חרב נשים
  • 3:00-10:20 רבע גמר רומח גברים
  • 12:00-16:10 חצי גמר חרב נשים
  • 12:00-16:10 חי גמר רומח גברים
  • 12:00-16:10 קרב על הארד חרב נשים
  • 12:00-16:10 קרב על הארד רומח גברים
  • 12:00-16:10 קרב על הזהב חרב נשים
  • 12:00-16:10 קרב על הזהב רומח גברים
  • טניס שולחן
  • 4:00-7:00 סיבוב שני גברים
  • 4:00-7:00 סיבוב שני נשים
  • 8:30-11:30 סיבוב שלישי גברים
  • 8:30-11:30 סיבוב שלישי נשים
  • 14:00-16:10 משחק על הארד זוגות מעורבים
  • 14:00-16:10 משחק על הזהב זוגות מעורבים
  • קשתות
  • 3:30-6:00 שמינית גמר קבוצתי גברים
  • 7:45-11:25 רבע גמר קבוצתי גברים
  • 7:45-11:25 חצי גמר קבוצתי גברים
  • 7:45-11:25 קרב על הארד קבוצתי גברים
  • 7:45-11:25 קרב על הזהב קבוצתי גברים
  • טאקוונדו
  • 4:00-11:00 שמינית גמר עד 67 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 שמינית גמר עד 80 ק"ג גברים
  • 4:00-11:00 רבע גמר עד 67 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 רבע גמר עד 80 ק"ג גברים
  • 4:00-11:00 חצי גמר עד 67 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 חצי גמר עד 80 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 בית ניחומים עד 67 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 בית ניחומים עד 80 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 קרבות על הארד עד 67 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 קרבות על הארד עד 80 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 קרב על הזהב עד 67 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 קרב על הזהב עד 80 ק"ג גברים
  • הרמת משקולות
  • 7:50-10:00 עד 55 ק"ג נשים - קבוצה ב'
  • 13:50-16:00 עד 55 ק"ג נשים - קבוצה א'
  • חתירה
  • 3:00-5:20 רבע גמר יחידות
  • 3:00-5:20 רבע גמר יחידים
  • 3:00-5:20 חצי גמר זוגות נשים
  • 3:00-5:20 חצי גמר זוגות גברים
  • 3:00-5:20 בית ניחומים רביעיית נשים
  • 3:00-5:20 בית ניחומים רביעיית גברים
  • כדורעף גברים
  • 3:00 איראן - ונצואלה
  • 5:40 ארצות הברית - רוסיה
  • 8:20 פולין - איטליה
  • 10:40 צרפת - טוניסיה
  • 13:40 יפן - קנדה
  • 15:20 ברזיל - ארגנטינה
  • כדורמים נשים
  • 8:00 ארצות הברית - סין
  • 9:30 רוסיה - הונגריה
  • 12:20 אוסטרליה - הולנד
  • 13:50 ספרד - קנדה
  • כדוריד גברים
  • 3:00 ברזיל - צרפת
  • 5:00 ארגנטינה - גרמניה
  • 8:15 מצרים - דנמרק
  • 10:15 ספרד - נורבגיה
  • 13:30 בחריין - פורטוגל
  • 15:30 יפן - שבדיה
  • הוקי שדה גברים
  • 3:30 גרמניה - בלגיה
  • 5:45 בריטניה - קנדה
  • הוקי שדה נשים
  • 4:00 הולנד - אירלנד
  • 6:15 אוסטרליה - סין
  • 12:30 דרום אפריקה - בריטניה
  • 13:00 ארגנטינה - ספרד
  • 14:45 יפן - ניו זילנד
  • 15:15 גרמניה - הודו
  • רוגבי גברים
  • 3:00-6:00 פיג'י - יפן
  • 3:00-6:00 בריטניה - קנדה
  • 3:00-6:00 ניו זילנד - דרום קוריאה
  • 3:00-6:00 אוסטרליה - ארגנטינה
  • 3:00-6:00 דרום אפריקה - אירלנד
  • 3:00-6:00 ארצות הברית - קניה
  • 10:30-13:30 בריטניה - יפן
  • 10:30-13:30 פיג'י - קנדה
  • 10:30-13:30 ניו זילנד - ארגנטינה
  • 10:30-13:30 אוסטרליה - דרום קוריאה
  • 10:30-13:30 ארצות הברית - אירלנד
  • 10:30-13:30 דרום אפריקה - קניה
  • סופטבול
  • 4:00 יפן - ארצות הברית
  • 8:30 קנדה - איטליה
  • 14:00 מקסיקו - אוסטרליה
  • גלישת גלים
  • 1:00-10:40 סיבוב שלישי נשים
  • 1:00-10:40 סיבוב שלישי גברים
  • אופני הרים
  • 9:00-11:00 קרוס קאונטרי גברים
  • כדורסל 3X3 גברים
  • 5:35 בלגיה - סין
  • 6:00 סרביה - יפן
  • 9:00 יפן - רוסיה
  • 9:25 לטביה - סרביה
  • 12:40 הולנד - בלגיה
  • 13:05 פולין - סין
  • 16:00 רוסיה - לטביה
  • 16:25 הולנד - פולין
  • כדורעף חופים
  • 3:00-6:50 ארבעה משחקים בבתים המוקדמים
  • 9:00-11:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • 14:00-16:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • כדורסל 3X3 נשים
  • 4:15 יפן - סין
  • 4:40 מונגוליה - רומניה
  • 8:00 רומניה - רוסיה
  • 8:25 איטליה - יפן
  • 11:30 צרפת - מונגוליה
  • 11:55 איטליה - ארצות הברית
  • 15:00 ארצות הברית - סין
  • 15:25 צרפת - רוסיה
  • סקייטבורד
  • 3:00-8:00 מוקדמות רחוב נשים
  • 3:00-8:00 גמר רחוב נשים

27.7

  • שחייה
  • 4:30 חצי גמר 200 מטר חופשי נשים
  • 4:43 גמר 200 מטר חופשי גברים
  • 4:51 גמר 100 מטר גב נשים
  • 4:59 גמר 100 מטר גב גברים
  • 5:17 גמר 100 מטר חזה נשים
  • 5:35 חצי גמר 200 מטר פרפר גברים
  • 5:58 חצי גמר 200 מטר מעורב אישי נשים
  • 13:02 מוקדמות 100 מטר חופשי גברים
  • 13:28 מוקדמות 200 מטר פרפר נשים
  • 13:50 מוקדמות 200 מטר חזה גברים
  • 14:17 מוקדמות 4X200 חופשי גברים
  • 14:37 מוקדמות 800 מטר חופשי גברים
  • התעמלות מכשירים
  • 13:45-16:10 גמר קבוצתי נשים
  • ג'ודו
  • 5:00 נשים עד 63 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 5:00 גברים עד 81 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 11:00 נשים עד 63 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • 11:00 גברים עד 81 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • איגרוף
  • 5:00-8:45 סיבוב שני משקל חצי-כבד גברים
  • 5:00-8:45 סיבוב שני משקל כבד גברים
  • 5:00-8:45 סיבוב ראשון משקל קל נשים
  • 5:00-8:45 סיבוב שני משקל חצי-כבד נשים
  • 11:00-14:45 סיבוב שני משקל חצי-כבד גברים
  • 11:00-14:45 סיבוב שני משקל כבד גברים
  • 11:00-14:45 סיבוב ראשון משקל קל נשים
  • 11:00-14:45 סיבוב שני משקל חצי-כבד נשים
  • שיט
  • 6:00 לייזר גברים - מקבץ שלישי
  • 6:00 לייזר רדיאל נשים - מקבץ שלישי
  • 6:00 פין - מקבץ ראשון
  • 6:00 מפרשית 49er גברים - מקבץ ראשון
  • 6:00 מפרשית 49er נשים - מקבץ ראשון
  • קאנו\קיאק סלאלום
  • 11:00-14:00 חצי גמר קיאק נשים
  • 11:00-14:00 גמר קיאק נשים
  • טריאתלון
  • 0:30-3:00 נשים
  • קפיצה למים
  • 9:00-10:00 קפיצה סינכרונית מ-10 מטר נשים
  • טניס גברים
  • 5:00 משחקי הסיבוב השני
  • טניס זוגות גברים
  • 5:00 משחקי רבע הגמר
  • טניס נשים
  • 5:00 משחקי שמינית הגמר
  • טניס זוגות נשים
  • 5:00 משחקי שמינית הגמר
  • 8:00 משחקי רבע הגמר
  • בדמינטון
  • 4:00-9:30 שלב בתים יחידים
  • 4:00-9:30 שלב בתים יחידות
  • 4:00-9:30 שלב בתים זוגות גברים
  • 4:00-9:30 שלב בתים זוגות נשים
  • 12:00-15:30 שלב בתים יחידים
  • 12:00-15:30 שלב בתים יחידות
  • 12:00-15:30 שלב בתים זוגות גברים
  • 12:00-15:30 שלב בתים זוגות נשים
  • סיף
  • 5:25-9:20 רבע גמר דקר נשים קבוצתי
  • 5:25-9:20 קרבות דירוג 5-8 דקר נשים קבוצתי
  • 5:25-9:20 חצי גמר דקר נשים קבוצתי
  • 5:25-9:20 קרב דירוג 5-6 דקר נשים קבוצתי
  • 5:25-9:20 קרב דירוג 7-8 דקר נשים קבוצתי
  • 12:30-14:45 הקרב על הארד דקר נשים קבוצתי
  • 12:30-14:45 הקרב על הזהב דקר נשים קבוצתי
  • הרמת משקולות
  • 5:50-8:00 עד 59 ק"ג נשים ועד 64 ק"ג נשים - קבוצה ב'
  • 9:50-12:00 עד 59 ק"ג נשים - קבוצה א'
  • 13:50-16:00 עד 64 ק"ג נשים - קבוצה א'
  • כדורסל נשים
  • 4:00 יפן - צרפת
  • 7:40 ניגריה - ארצות הברית
  • 11:20 אוסטרליה - בלגיה
  • 15:00 פורטו ריקו - סין
  • טניס שולחן
  • 4:00-7:00 סיבוב שלישי גברים
  • 4:00-7:00 סיבוב שלישי נשים
  • 8:30-11:30 סיבוב שלישי גברים
  • 8:30-11:30 סיבוב שלישי נשים
  • 8:30-11:30 שמינית גמר גברים
  • 8:30-11:30 שמינית גמר נשים
  • 13:30-16:30 שמינית גמר גברים
  • 13:30-16:30 שמינית גמר נשים
  • קליעה
  • 3:00-10:30 מוקדמות אקדח אוויר 10 מטר קבוצתי מעורב
  • 3:00-10:30 גמר אקדח אוויר 10 מטר קבוצתי מעורב
  • 3:00-10:30 מוקדמות רובה אוויר 10 מטר קבוצתי מעורב
  • 3:00-10:30 גמר רובה אוויר 10 מטר קבוצתי מעורב
  • קשתות
  • 3:30-7:30 סיבוב ראשון וסיבוב שני אישי גברים
  • 3:30-7:30 סיבוב ראשון וסיבוב שני אישי נשים
  • 10:00-14:00 סיבוב ראשון וסיבוב שני אישי גברים
  • 10:00-14:00 סיבוב ראשון וסיבוב שני אישי נשים
  • חתירה
  • 2:30-6:00 חצי גמר יחידים ג'/ד'
  • 2:30-6:00 חצי גמר יחידות ג'/ד'
  • 2:30-6:00 גמר ג' דאבל סקאל קל גברים
  • 2:30-6:00 גמר ג' דאבל סקאל קל נשים
  • 2:30-6:00 גמר ב' רביעיית גברים
  • 2:30-6:00 גמר ב' רביעיית נשים
  • 2:30-6:00 גמר א' רביעיית גברים
  • 2:30-6:00 גמר א' רביעיית נשים
  • 2:30-6:00 חצי גמר א'/ב' זוג גברים
  • 2:30-6:00 חצי גמר א'/ב' זוג נשים
  • 2:30-6:00 חצי גמר א'/ב'/ דאבל סקאל קל גברים
  • 2:30-6:00 חצי גמר א'/ב'/ דאבל סקאל קל נשים
  • טאקוונדו
  • 4:00-11:00 שמינית גמר מעל 67 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 שמינית גמר מעל 80 ק"ג גברים
  • 4:00-11:00 רבע גמר מעל ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 רבע גמר מעל 80 ק"ג גברים
  • 4:00-11:00 חצי גמר מעל 67 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 חצי גמר מעל 80 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 בית ניחומים מעל 67 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 בית ניחומים מעל 80 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 קרבות על הארד מעל 67 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 קרבות על הארד מעל 80 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 קרב על הזהב מעל 67 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 קרב על הזהב מעל 80 ק"ג גברים
  • סופטבול
  • 5:00 המשחק על הארד
  • 14:00 המשחק על הזהב
  • כדורגל נשים
  • 11:00 ארצות הברית - אוסטרליה
  • 11:00 ניו זילנד - שבדיה
  • 14:00 צ'ילה - יפן
  • 14:00 קנדה - בריטניה
  • 14:30 הולנד - סין
  • 14:30 ברזיל - זמביה
  • כדורעף נשים
  • 3:00 רוסיה - ארגנטינה
  • 5:40 סין - ארצות הברית
  • 8:20 יפן - סרביה
  • 10:40 איטליה - טורקיה
  • 13:40 ברזיל - הרפובליקה הדומיניקנית
  • 15:20 דרום קוריאה - קניה
  • כדורמים גברים
  • 4:00 דרום אפריקה - ארצות הברית
  • 5:30 מונטנגרו - ספרד
  • 8:00 קזחסטן - סרביה
  • 9:30 איטליה - יוון
  • 12:20 יפן - הונגריה
  • 13:50 אוסטרליה - קרואטיה
  • כדוריד נשים
  • 3:00 יפן - מונטנגרו
  • 5:00 ברזיל - הונגריה
  • 8:15 שבדיה - רוסיה
  • 10:15 דרום קוריאה - הולנד
  • 13:30 אנגולה - נורבגיה
  • 15:30 צרפת - ספרד
  • הוקי שדה גברים
  • 3:30 ארגנטינה - אוסטרליה
  • 4:00 הודו - ספרד
  • 5:45 יפן - ניו זילנד
  • 6:15 גרמניה - בריטניה
  • 12:30 בלגיה - דרום אפריקה
  • 14:45 הולנד - קנדה
  • רוגבי גברים
  • 3:00-6:00 קנדה - יפן
  • 3:00-6:00 פיג'י - בריטניה
  • 3:00-6:00 ארגנטינה - דרום קוריאה
  • 3:00-6:00 ניו זילנד - אוסטרליה
  • 3:00-6:00 קניה - אירלנד
  • 3:00-6:00 דרום אפריקה - ארצות הברית
  • 10:30-13:30 משחקי דירוג 9-12
  • 10:30-13:30 ארבעת רבעי הגמר
  • גלישת גלים
  • 1:00-8:20 רבע גמר גברים
  • 1:00-8:20 רבע גמר נשים
  • 1:00-8:20 חצי גמר גברים
  • 1:00-8:20 חצי גמר נשים
  • רכיבה על סוסים
  • 11:00-16:15 רכיבה אומנותית קבוצתי ספיישל
  • כדורעף חופים
  • 3:00-6:50 ארבעה משחקים בבתים המוקדמים
  • 9:00-11:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • 14:00-16:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • כדורסל 3X3 גברים
  • 8:40 בלגיה - פולין
  • 9:05 סין - יפן
  • 12:00 סרביה - רוסיה
  • 12:25 לטביה - הולנד
  • 15:00 רבע גמר 1
  • 16:20 רבע גמר 2
  • כדורסל 3X3 נשים
  • 7:30 ארצות הברית - יפן
  • 7:55 סין - מונגוליה
  • 11:00 צרפת - רומניה
  • 11:25 רוסיה - איטליה
  • 14:30 רבע גמר 1
  • 15:50 רבע גמר 2
  • אופני הרים
  • 9:00-11:00 קרוס קאונטרי נשים

28.7

  • שחייה
  • 4:30 חצי גמר 100 מטר חופשי גברים
  • 4:41 גמר 200 מטר חופשי נשים
  • 4:49 גמר 200 מטר פרפר גברים
  • 4:57 חצי גמר 200 מטר פרפר נשים
  • 5:21 חצי גמר 200 מטר חזה גברים
  • 5:45 גמר 200 מטר מעורב אישי נשים
  • 5:54 גמר 1,500 מטר חופשי נשים
  • 6:26 גמר 4X200 מטר חופשי גברים
  • 13:02 מוקדמות 100 מטר חופשי נשים
  • 13:25 מוקדמות 200 מטר גב גברים
  • 13:52 מוקדמות 200 מטר חזה נשים
  • 14:15 מוקדמות 200 מטר מעורב אישי גברים
  • 14:34 מוקדמות 4X200 מטר חופשי נשים
  • כדורסל גברים
  • 4:00 ניגריה - גרמניה
  • 7:40 ארצות הברית - איראן
  • 11:20 איטליה - אוסטרליה
  • 15:00 צ'כיה - צרפת
  • כדורגל גברים
  • 11:00 ערב הסעודית - ברזיל
  • 11:00 גרמניה - חוף השנהב
  • 11:30 רומניה - ניו זילנד
  • 11:30 דרום קוריאה - הונדורס
  • 14:00 אוסטרליה - מצרים
  • 14:00 ספרד - ארגנטינה
  • 14:30 צרפת - יפן
  • 14:30 דרום אפריקה - מקסיקו
  • התעמלות מכשירים
  • 13:15-16:10 גמר קרב רב גברים
  • ג'ודו
  • 5:00 נשים עד 70 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 5:00 גברים עד 90 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 11:00 נשים עד 70 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • 11:00 גברים עד 90 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • איגרוף
  • 5:00-8:45 רבע גמר משקל נוצה נשים
  • 5:00-8:45 סיבוב שני משקל בינוני נשים
  • 5:00-8:45 סיבוב שני משקל נוצה גברים
  • 5:00-8:45 סיבוב שני משקל קל-כבד גברים
  • 11:00-14:45 רבע גמר משקל נוצה נשים
  • 11:00-14:45 סיבוב שני משקל בינוני נשים
  • 11:00-14:45 סיבוב שני משקל נוצה גברים
  • 11:00-14:45 סיבוב שני משקל קל-כבד גברים
  • שיט
  • 6:00 ניל פרייד גברים - מקבץ שלישי
  • 6:00 ניל פרייד נשים - מקבץ שלישי
  • 6:00 מפרשיות 470 גברים - מקבץ ראשון
  • 6:00 מפרשיות 470 נשים - מקבץ ראשון
  • 6:00 פין - מקבץ שני
  • 6:00 מפרשית 49er גברים - מקבץ שני
  • 6:00 מפרשית 49er נשים - מקבץ שני
  • 6:00 נקרה 17 - מקבץ ראשון
  • קפיצה למים
  • 9:00-10:00 קפיצה סינכרונית מ-3 מטר גברים
  • טניס גברים
  • 5:00 משחקי שמינית הגמר
  • טניס זוגות גברים
  • 5:00 משחקי חצי הגמר
  • טניס נשים
  • 5:00 משחקי רבע הגמר
  • טניס זוגות נשים
  • 5:00 משחקי רבע הגמר
  • טניס זוגות מעורבים
  • 5:00 משחקי שמינית הגמר
  • קאנו\קיאק סלאלום
  • 10:00-13:45 מוקדמות קאנו נשים
  • 10:00-13:45 מוקדמות קיאק גברים
  • בדמינטון
  • 3:00-8:30 שלב בתים יחידות
  • 3:00-8:30 רבע גמר זוגות מעורבים
  • 12:00-15:30 שלב בתים יחידים
  • סיף
  • 4:00-9:20 שמינית גמר חרב גברים קבוצתי
  • 4:00-9:20 רבע גמר חרב גברים קבוצתי
  • 4:00-9:20 קרבות דירוג 5-8 חרב גברים קבוצתי
  • 4:00-9:20 חצי גמר חרב גברים קבוצתי
  • 4:00-9:20 קרב דירוג 5-6 חרב גברים קבוצתי
  • 4:00-9:20 קרב דירוג 7-8 חרב גברים קבוצתי
  • 12:30-14:45 הקרב על הארד חרב גברים קבוצתי
  • 12:30-14:45 הקרב על הזהב חרב גברים קבוצתי
  • קליעה
  • 3:00-10:00 מוקדמות טראפ נשים
  • 3:00-10:00 מוקדמות טראפ גברים
  • אופני כביש
  • 5:30-11:40 מירוץ נגד השעון נשים
  • 5:30-11:40 מירוץ נגד השעון גברים
  • טניס שולחן
  • 4:00-7:00 רבע גמר נשים
  • 4:00-7:00 רבע גמר גברים
  • 9:00-12:00 רבע גמר נשים
  • 9:00-12:00 רבע גמר גברים
  • 14:00-16:00 רבע גמר גברים
  • הרמת משקולות
  • 6:50-10:00 עד 73 ק"ג גברים - קבוצה ב'
  • 13:50-16:00 עד 73 ק"ג גברים - קבוצה א'
  • חתירה
  • 2:30-5:40 גמר ב' זוגות נשים
  • 2:30-5:40 גמר ב' זוגות גברים
  • 2:30-5:40 גמר ב' רביעיית נשים
  • 2:30-5:40 גמר ב' רביעיית גברים
  • 2:30-5:40 גמר א' זוגות נשים
  • 2:30-5:40 גמר א' זוגות גברים
  • 2:30-5:40 גמר א' רביעיית נשים
  • 2:30-5:40 גמר א' רביעיית נשים
  • 2:30-5:40 בית ניחומים שמינית נשים
  • 2:30-5:40 בית ניחומים שמיניית גברים
  • 2:30-5:40 חצי גמר א'/ב' יחידות
  • 2:30-5:40 חצי גמר א'/ב' יחידים
  • קשתות
  • 3:30-7:30 סיבוב ראשון וסיבוב שני אישי גברים
  • 3:30-7:30 סיבוב ראשון וסיבוב שני אישי נשים
  • 10:00-13:00 סיבוב ראשון וסיבוב שני אישי גברים
  • 10:00-13:00 סיבוב ראשון וסיבוב שני אישי נשים
  • כדורעף גברים
  • 3:00 קנדה - איראן
  • 5:40 ארצות הברית - טוניסיה
  • 8:20 ארגנטינה - צרפת
  • 10:40 פולין - ונצואלה
  • 13:40 יפן - איטליה
  • 15:20 ברזיל - רוסיה
  • כדורמים נשים
  • 8:00 קנדה - דרום אפריקה
  • 9:30 הולנד - ספרד
  • 12:20 סין - יפן
  • 13:50 הונגריה - ארצות הברית
  • כדוריד גברים
  • 3:00 דנמרק - בחריין
  • 5:00 שבדיה - פורטוגל
  • 8:15 יפן - מצרים
  • 10:15 נורבגיה - ארגנטינה
  • 13:30 ברזיל - ספרד
  • 15:30 צרפת - גרמניה
  • הוקי שדה גברים
  • 14:45 יפן - ספרד
  • 15:15 אוסטרליה - ניו זילנד
  • הוקי שדה נשים
  • 3:30 הולנד - דרום אפריקה
  • 4:00 בריטניה - הודו
  • 5:45 ניו זילנד - יפן
  • 6:15 גרמניה - אירלנד
  • 12:30 יפן - אוסטרליה
  • 13:00 ארגנטינה - סין
  • בייסבול
  • 6:00 הרפובליקה הדומיניקנית - יפן
  • רוגבי גברים
  • 3:00-6:00 משחק דירוג 11-12
  • 3:00-6:00 משחק דירוג 9-10
  • 3:00-6:00 משחקי דירוג 5-8
  • 3:00-6:00 שני חצאי הגמר
  • 10:30-13:00 משחק דירוג 7-8
  • 10:30-13:00 משחק דירוג 5-6
  • 10:30-13:00 המשחק על הארד
  • 10:30-13:00 המשחק על הזהב
  • גלישת גלים
  • 2:00-5:30 הקרב על הארד נשים
  • 2:00-5:30 הקרב על הארד גברים
  • 2:00-5:30 הקרב על הזהב נשים
  • 2:00-5:30 הקרב על הזהב גברים
  • כדורעף חופים
  • 3:00-5:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • 9:00-11:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • 14:00-16:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • כדורסל 3X3 גברים
  • 11:30 חצי גמר 1
  • 12:40 חצי גמר 2
  • 15:15 המשחק על הארד
  • 16:25 המשחק על הזהב
  • כדורסל 3X3 נשים
  • 11:00 חצי גמר 1
  • 12:10 חצי גמר 2
  • 14:45 המשחק על הארד
  • 15:55 המשחק על הזהב
  • רכיבה על סוסים
  • 11:30-15:15 רכיבה אומנותית אישי חופשי

29.7

  • שחייה
  • 4:30 גמר 800 מטר חופשי גברים
  • 4:44 גמר 200 מטר חזה גברים
  • 4:53 חצי גמר 100 מטר חופשי נשים
  • 5:04 חצי גמר 200 מטר גב גברים
  • 5:28 גמר 200 מטר פרפר נשים
  • 5:37 גמר 100 מטר חופשי גברים
  • 5:54 חצי גמר 200 מטר חזה נשים
  • 6:08 חצי גמר 200 מטר מעורב אישי גברים
  • 6:31 גמר 4X200 מטר חופשי נשים
  • 13:02 מוקדמות 800 מטר חופשי נשים
  • 13:50 מוקדמות 100 מטר פרפר גברים
  • 14:08 מוקדמות 200 מטר גב נשים
  • 14:28 מוקדמות 4X100 מעורב שליחים ושליחות
  • בייסבול
  • 13:00 ישראל - דרום קוריאה
  • כדורסל גברים
  • 7:40 סלובניה - יפן
  • 15:00 ספרד - ארגנטינה
  • כדורסל נשים
  • 4:00 קנדה - דרום קוריאה
  • 11:20 ספרד - סרביה
  • התעמלות מכשירים
  • 13:50-16:00 גמר קרב רב נשים
  • ג'ודו
  • 5:00 נשים עד 78 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 5:00 גברים עד 100 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 11:00 נשים עד 78 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • 11:00 גברים עד 100 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • קאנו\קיאק סלאלום
  • 11:00-13:45 חצי גמר קאנו נשים
  • 11:00-13:45 גמר קאנו נשים
  • איגרוף
  • 5:00-8:10 סיבוב שני משקל בינוני גברים
  • 5:00-8:10 סיבוב שני משקל סופר כבד גברים
  • 5:00-8:10 סיבוב שני משקל זבוב נשים
  • 11:00-14:10 סיבוב שני משקל בינוני גברים
  • 11:00-14:10 סיבוב שני משקל סופר כבד גברים
  • 11:00-14:10 סיבוב שני משקל זבוב נשים
  • שיט
  • 6:00 ניל פרייד גברים - מקבץ רביעי
  • 6:00 ניל פרייד נשים - מקבץ רביעי
  • 6:00 לייזר גברים - מקבץ רביעי
  • 6:00 פין - מקבץ שלישי
  • 6:00 מפרשיות 470 גברים - מקבץ שני
  • 6:00 מפרשיות 470 נשים - מקבץ שני
  • 6:00 מפרשית 49er גברים - מקבץ שני
  • 6:00 מפרשית 49er נשים - מקבץ שני
  • 6:00 נקרה 17 - מקבץ שני
  • טניס גברים
  • 5:00 משחקי רבע הגמר
  • טניס נשים
  • 5:00 משחקי חצי הגמר
  • טניס זוגות נשים
  • 5:00 משחקי חצי הגמר
  • טניס זוגות מעורבים
  • 5:00 משחקי רבע הגמר
  • בדמינטון
  • 3:00-9:30 חצי גמר זוגות מעורבים
  • 3:00-9:30 רבע גמר זוגות גברים
  • 3:00-9:30 שמינית גמר יחידות
  • 11:00-16:00 שמינית גמר יחידים
  • 11:00-16:00 רבע גמר זוגות נשים
  • סיף
  • 4:50-10:20 רבע גמר רומח נשים קבוצתי
  • 4:50-10:20 קרבות דירוג 5-8 רומח נשים קבוצתי
  • 4:50-10:20 חצי גמר רומח נשים קבוצתי
  • 4:50-10:20 קרב דירוג 5-6 רומח נשים קבוצתי
  • 4:50-10:20 קרב דירוג 7-8 רומח נשים קבוצתי
  • 12:30-15:30 הקרב על הארד רומח נשים קבוצתי
  • 12:30-15:30 הקרב על הזהב רומח נשים קבוצתי
  • טניס שולחן
  • 5:00-7:00 חצי גמר נשים
  • 9:00-11:00 חצי גמר גברים
  • 14:00-16:10 משחק על הארד נשים
  • 14:00-16:10 משחק על הזהב נשים
  • חתירה
  • 2:30-5:50 גמר ו' יחידים
  • 2:30-5:50 גמר ו' יחידות
  • 2:30-5:50 גמר ה' יחידים
  • 2:30-5:50 גמר ו' יחידות
  • 2:30-5:50 גמר א' זוג גברים
  • 2:30-5:50 גמר א' זוג נשים
  • 2:30-5:50 גמר א' דאבל סקאל קל גברים
  • 2:30-5:50 גמר א' דאבל סקאל קל נשים
  • 2:30-5:50 גמר ב' זוג גברים
  • 2:30-5:50 גמר ב' זוג נשים
  • 2:30-5:50 גמר ב' דאבל סקאל קל גברים
  • 2:30-5:50 גמר ב' דאבל סקאל קל נשים
  • 2:30-5:50 גמר ד' יחידות
  • 2:30-5:50 גמר ד' יחידים
  • קליעה
  • 3:00-6:45 שלב הדיוק אקדח 25 מטר נשים
  • 3:00-11:00 מוקדמות טראפ נשים
  • 3:00-11:00 מוקדמות טראפ גברים
  • 3:00-11:00 גמר טראפ נשים
  • 3:00-11:00 גמר טראפ גברים
  • אופני BMX
  • 4:00-6:00 רבע גמר גברים
  • 4:00-6:00 רבע גמר נשים
  • קשתות
  • 3:30-7:30 סיבוב ראשון וסיבוב שני אישי גברים
  • 3:30-7:30 סיבוב ראשון וסיבוב שני אישי נשים
  • 10:00-13:00 סיבוב ראשון וסיבוב שני אישי גברים
  • 10:00-13:00 סיבוב ראשון וסיבוב שני אישי נשים
  • כדורעף נשים
  • 3:00 איטליה - ארגנטינה
  • 5:40 דרום קוריאה - הרפובליקה הדומיניקנית
  • 8:20 סרביה - קניה
  • 10:40 סין - רוסיה
  • 13:40 יפן - ברזיל
  • 15:20 ארצות הברית - טורקיה
  • כדורמים גברים
  • 4:00 הונגריה - דרום אפריקה
  • 5:30 ספרד - קזחסטן
  • 8:00 ארצות הברית - איטליה
  • 9:30 קרואטיה - מונטנגרו
  • 12:20 יוון - יפן
  • 13:50 סרביה - אוסטרליה
  • כדוריד נשים
  • 3:00 הולנד - אנגולה
  • 5:00 ספרד - ברזיל
  • 8:15 יפן - דרום קוריאה
  • 10:15 מונטנגרו - נורבגיה
  • 13:30 הונגריה - רוסיה
  • 15:30 שבדיה - צרפת
  • הוקי שדה גברים
  • 3:30 הודו - ארגנטינה
  • 4:00 בלגיה - קנדה
  • 5:45 דרום אפריקה - גרמניה
  • 6:15 הולנד - בריטניה
  • הוקי שדה נשים
  • 12:30 ספרד - סין
  • 13:00 בריטניה - הולנד
  • 14:45 יפן - ארגנטינה
  • 15:15 ניו זילנד - אוסטרליה
  • רוגבי נשים
  • 3:00-6:00 צרפת - פיג'י
  • 3:00-6:00 קנדה - ברזיל
  • 3:00-6:00 ארצות הברית - סין
  • 3:00-6:00 אוסטרליה - יפן
  • 3:00-6:00 רוסיה - בריטניה
  • 3:00-6:00 ניו זילנד - קניה
  • 10:30-13:30 קנדה - פיג'י
  • 10:30-13:30 צרפת - ברזיל
  • 10:30-13:30 אוסטרליה - סין
  • 10:30-13:30 ארצות הברית - יפן
  • 10:30-13:30 ניו זילנד - בריטניה
  • 10:30-13:30 רוסיה - קניה
  • כדורעף חופים
  • 3:00-5:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • 9:00-11:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • 14:00-16:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • גולף
  • 1:30-10:00 סיבוב ראשון גברים

30.7

  • אתלטיקה
  • 3:00 סיבוב ראשון 3000 מכשולים גברים
  • 3:15 מוקדמות קפיצה לגובה גברים
  • 3:45 מוקדמות זריקת דיסקוס גברים
  • 3:55 סיבוב ראשון 800 מטר נשים
  • 4:55 סיבוב ראשון 400 מטר משוכות גברים
  • 5:40 סיבוב ראשון 100 מטר נשים
  • 13:00 סיבוב ראשון 5000 מטר נשים
  • 13:05 מוקדמות קפיצה משולשת נשים
  • 13:25 מוקדמות הדיפת כדור ברזל נשים
  • 14:00 סיבוב ראשון שליחים מעורבים 4X400 מטר
  • 14:30 גמר 10,000 מטר גברים
  • שחייה
  • 4:30 חצי גמר 100 מטר פרפר גברים
  • 4:41 גמר 200 מטר חזה נשים
  • 4:50 גמר 200 מטר גב גברים
  • 4:59 גמר 100 מטר חופשי נשים
  • 5:16 גמר 200 מטר מעורב אישי גברים
  • 5:35 חצי גמר 200 מטר גב נשים
  • 13:02 מוקדמות 50 מטר חופשי גברים
  • 13:24 מוקדמות 50 מטר חופשי נשים
  • 13:48 מוקדמות 1,500 מטר חופשי גברים
  • 15:36 מוקדמות 4X100 מעורב נשים
  • 15:50 מוקדמות 4X100 מעורב גברים
  • ג'ודו
  • 5:00 נשים מעל 78 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 5:00 גברים מעל 100 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 11:00 נשים מעל 78 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • 11:00 גברים מעל 100 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • קאנו\קיאק סלאלום
  • 11:00-14:00 חצי גמר קיאק גברים
  • 11:00-14:00 גמר קיאק גברים
  • איגרוף
  • 5:00-8:10 סיבוב שני משקל קל נשים
  • 5:00-8:10 רבע גמר משקל חצי-כבד נשים
  • 5:00-8:10 רבע גמר משקל חצי-כבד גברים
  • 5:00-8:10 רבע גמר משקל קל-כבד גברים
  • 5:00-8:10 רבע גמר משקל כבד גברים
  • 11:00-14:10 סיבוב שני משחק קל נשים
  • 11:00-14:10 רבע גמר משקל חצי-כבד נשים
  • 11:00-14:10 רבע גמר משקל חצי-כבד גברים
  • 11:00-14:10 רבע גמר משקל קל-כבד גברים
  • 11:00-14:10 רבע גמר משקל כבד גברים
  • שיט
  • 6:00 לייזר גברים - מקבץ חמישי
  • 6:00 לייזר רדיאל נשים - מקבץ חמישי
  • 6:00 מפרשיות 470 גברים - מקבץ שלישי
  • 6:00 מפרשיות 470 נשים - מקבץ שלישי
  • 6:00 מפרשית 49er גברים - מקבץ שלישי
  • 6:00 מפרשית 49er נשים - מקבץ שלישי
  • בייסבול
  • 6:00 מקסיקו - הרפובליקה הדומיניקנית
  • 13:00 ארצות הברית - ישראל
  • קפיצה למים
  • 9:00-11:30 מוקדמות קפיצה מ-3 מטר נשים
  • טניס גברים
  • 6:00 משחקי חצי הגמר
  • טניס זוגות גברים
  • 6:00 המשחק על הארד
  • 8:00 המשחק על הזהב
  • טניס זוגות מעורבים
  • 5:00 משחקי חצי הגמר
  • בדמינטון
  • 3:00-6:30 רבע גמר יחידות
  • 3:00-6:30 משחק על הארד זוגות מעורבים
  • 9:30-15:30 משחק על הזהב זוגות מעורבים
  • 9:30-15:30 רבע גמר יחידות
  • 9:30-15:30 חצי גמר זוגות גברים
  • סיף
  • 4:00-9:20 שמינית גמר דקר גברים קבוצתי
  • 4:00-9:20 רבע גמר דקר גברים קבוצתי
  • 4:00-9:20 קרבות דירוג 5-8 דקר גברים קבוצתי
  • 4:00-9:20 חצי גמר דקר גברים קבוצתי
  • 4:00-9:20 קרב דירוג 5-6 דקר גברים קבוצתי
  • 4:00-9:20 קרב דירוג 7-8 דקר גברים קבוצתי
  • 12:30-14:45 הקרב על הארד דקר גברים קבוצתי
  • 12:30-14:45 הקרב על הזהב דקר גברים קבוצתי
  • קליעה
  • 3:00-9:00 מוקדמות אקדח 25 מטר נשים
  • 3:00-09:00 גמר אקדח 25 מטר גברים
  • קשתות
  • 3:30-5:15 שמינית גמר אישי נשים
  • 8:45-11:20 רבע גמר אישי נשים
  • 8:45-11:20 חצי גמר אישי נשים
  • 8:45-11:20 קרב על הארד אישי נשים
  • 8:45-11:20 קרב על הזהב אישי נשים
  • חתירה
  • 2:45-4:55 גמר ג' יחידות
  • 2:45-4:55 גמר ג' יחידים
  • 2:45-4:55 גמר ב' יחידות
  • 2:45-4:55 גמר ב' יחידים
  • 2:45-4:55 גמר א' יחידות
  • 2:45-4:55 גמר א' יחידים
  • 2:45-4:55 גמר א' שמיניית נשים
  • 2:45-4:55 גמר א' שמיניית גברים
  • כדורגל נשים
  • 11:00 רבע גמר 1
  • 12:00 רבע גמר 2
  • 13:00 רבע גמר 3
  • 14:00 רבע גמר 4
  • כדורסל נשים
  • 4:00 בלגיה - פורטו ריקו
  • 7:40 ארצות הברית - יפן
  • 11:20 צרפת - ניגריה
  • 15:00 סין - אוסטרליה
  • טניס שולחן
  • 14:00-16:10 משחק על הארד גברים
  • 14:00-16:10 משחק על הזהב גברים
  • כדורעף גברים
  • 3:00 קנדה - ונצואלה
  • 5:40 ברזיל - ארצות הברית
  • 8:20 יפן - פולין
  • 10:40 ארגנטינה - טוניסיה
  • 13:40 איטליה - איראן
  • 15:20 רוסיה - צרפת
  • כדורמים נשים
  • 8:00 דרום אפריקה - הולנד
  • 9:30 ארצות הברית - רוסיה
  • 12:20 יפן - הונגריה
  • 13:50 ספרד - אוסטרליה
  • כדוריד גברים
  • 3:00 ארגנטינה - ברזיל
  • 5:00 בחריין - יפן
  • 8:15 צרפת - ספרד
  • 10:15 שבדיה - מצרים
  • 13:30 פורטוגל - דנמרק
  • 15:30 גרמניה - נורבגיה
  • הוקי שדה גברים
  • 4:00 אוסטרליה - ספרד
  • 6:15 קנדה - דרום אפריקה
  • 12:30 יפן - הודו
  • 13:00 ארגנטינה - ניו זילנד
  • 14:45 גרמניה - הולנד
  • 15:15 בלגיה - בריטניה
  • הוקי שדה נשים
  • 3:30 דרום אפריקה - גרמניה
  • 5:45 אירלנד - הודו
  • רוגבי נשים
  • 3:00-6:00 פיג'י - ברזיל
  • 3:00-6:00 קנדה - צרפת
  • 3:00-6:00 סין - יפן
  • 3:00-6:00 אוסטרליה - ארצות הברית
  • 3:00-6:00 בריטניה - קניה
  • 3:00-6:00 ניו זילנד - רוסיה
  • 10:30-13:30 משחקי דירוג 9-12
  • 10:30-13:30 ארבעת רבעי הגמר
  • אופני BMX
  • 4:00-6:00 חצי גמר גברים
  • 4:00-6:00 חצי גמר נשים
  • 4:00-6:00 גמר גברים
  • 4:00-6:00 גמר נשים
  • כדורעף חופים
  • 3:00-5:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • 9:00-11:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • 14:00-16:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • גולף
  • 1:30-10:00 סיבוב שני גברים
  • טרמפולינה
  • 7:00-8:30 מוקדמות נשים
  • 8:30-9:30 גמר נשים
  • רכיבה על סוסים
  • 2:30-5:00 רכיבה אומנותית איוונטינג קבוצתי ואישי - חלק א'
  • 11:30-14:10 רכיבה אומנותית איוונטינג קבוצתי ואישי - חלק ב'

31.7

  • אתלטיקה
  • 3:00 סיבוב ראשון 400 מטר משוכות נשים
  • 3:30 מוקדמות זריקת דיסקוס נשים
  • 3:40 מוקדמות קפיצה במוט גברים
  • 3:50 סיבוב ראשון 800 מטר גברים
  • 4:45 מוקדמות 100 מטר משוכות נשים
  • 5:35 מוקדמות 100 מטר גברים
  • 13:10 מוקדמות קפיצה לרוחק גברים
  • 13:15 חצי גמר 100 מטר נשים
  • 13:45 סיבוב ראשון 100 מטר גברים
  • 14:15 גמר זריקת דיסקוס גברים
  • 14:50 חצי גמר 800 מטר נשים
  • 15:35 גמר שליחים מעורבים 4X400 מטר
  • 15:50 גמר 100 מטר נשים
  • שחייה
  • 4:30 גמר 100 מטר פרפר גברים
  • 4:37 גמר 200 מטר גב נשים
  • 4:46 גמר 800 מטר חופשי נשים
  • 5:11 חצי גמר 50 מטר חופשי גברים
  • 5:32 חצי גמר 50 מטר חופשי נשים
  • 5:43 גמר 4X100 מעורב שליחות ושליחות
  • כדורסל גברים
  • 4:00 איראן - צרפת
  • 7:40 איטליה - ניגריה
  • 11:20 אוסטרליה - גרמניה
  • 15:00 ארצות הברית - צ'כיה
  • כדורגל גברים
  • 11:00 רבע גמר 1
  • 12:00 רבע גמר 2
  • 13:00 רבע גמר 3
  • 14:00 רבע גמר 4
  • שיט
  • 8:30 ניל פרייד נשים- שיוט המדליות
  • 9:30 ניל פרייד גברים - שיוט המדליות
  • 6:00 פין - מקבץ רביעי
  • 6:00 מפרשית 49er גברים - מקבץ רביעי
  • 6:00 מפרשית 49er נשים - מקבץ רביעי
  • 6:00 נקרה 17 - מקבץ שלישי
  • איגרוף
  • 5:00-8:00 סיבוב שני משקל זבוב גברים
  • 5:00-8:00 סיבוב שני משקל קל גברים
  • 5:00-8:00 רבע גמר משקל בינוני נשים
  • 5:00-8:00 חצי גמר משחק נוצה נשים
  • 11:00-14:00 סיבוב שני משקל זבוב גברים
  • 11:00-14:00 סיבוב שני משקל קל גברים
  • 11:00-14:00 רבע גמר משקל בינוני נשים
  • 11:00-14:00 חצי גמר משקל נוצה נשים
  • טניס גברים
  • 6:00 המשחק על הארד
  • טניס נשים
  • 4:00 המשחק על הארד
  • 8:00 המשחק על הזהב
  • טניס נשים זוגות
  • 6:00 המשחק על הארד
  • טניס זוגות מעורבים
  • 6:00 המשחק על הארד
  • בדמינטון
  • 3:00-10:00 רבע גמר יחידים
  • 3:00-10:00 חצי גמר זוגות נשים
  • 12:00-17:00 חצי גמר יחידות
  • 12:00-17:00 משחק על הארד זוגות גברים
  • 12:00-17:00 משחק על הזהב זוגות גברים
  • הרמת משקולות
  • 5:50-8:00 עד 81 ק"ג גברים ועד 96 ק"ג גברים - קבוצה ב'
  • 9:50-12:00 עד 81 ק"ג גברים - קבוצה א'
  • 13:50-16:00 עד 96 ק"ג גברים - קבוצה א'
  • סיף
  • 4:00-9:20 שמינית גמר חרב נשים קבוצתי
  • 4:00-9:20 רבע גמר חרב נשים קבוצתי
  • 4:00-9:20 קרבות דירוג 5-8 דקר חרב נשים קבוצתי
  • 4:00-9:20 חצי גמר חרב נשים קבוצתי
  • 4:00-9:20 קרב דירוג 5-6 חרב נשים קבוצתי
  • 4:00-9:20 קרב דירוג 7-8 חרב נשים קבוצתי
  • 12:30-14:45 הקרב על הארד חרב נשים קבוצתי
  • 12:30-14:45 הקרב על הזהב חרב נשים קבוצתי
  • קליעה
  • 3:00-8:50 מוקדמות טראפ קבוצתי מעורב
  • 3:00-8:50 גמר טראפ קבוצתי מעורב
  • 6:00-11:10 מוקדמות רובה 50 מטר שלושה מצבים נשים
  • 6:00-11:10 גמר רובה 50 מטר שלושה מצבים נשים
  • קשתות
  • 3:30-5:15 שמינית גמר אישי גברים
  • 8:45-11:20 רבע גמר אישי גברים
  • 8:45-11:20 חצי גמר אישי גברים
  • 8:45-11:20 קרב על הארד אישי גברים
  • 8:45-11:20 קרב על הזהב אישי גברים
  • קפיצה למים
  • 9:00-10:30 חצי גמר קפיצה מ-3 מטר נשים
  • טריאתלון
  • 1:30-3:30 מעורב
  • ג'ודו
  • 5:00 התחרות הקבוצתית - הסיבובים הראשונים
  • 11:00 התחרות הקבוצתית - קרבות המדליות
  • בייסבול
  • 6:00 יפן - מקסיקו
  • 13:00 דרום קוריאה - ארצות הברית
  • כדורעף נשים
  • 3:00 הרפובליקה הדומיניקנית - קניה
  • 5:40 ארצות הברית - רוסיה
  • 8:20 ארגנטינה - טורקיה
  • 10:40 סרביה - ברזיל
  • 13:40 יפן - דרום קוריאה
  • 15:20 סין - איטליה
  • כדורמים גברים
  • 4:00 מונטנגרו - קזחסטן
  • 5:30 אוסטרליה - ספרד
  • 8:00 ארצות הברית - הונגריה
  • 9:30 קרואטיה - סרביה
  • 12:20 איטליה - יפן
  • 13:50 דרום אפריקה - יוון
  • כדוריד נשים
  • 3:00 אנגולה - יפן
  • 5:00 מונטנגרו - דרום קוריאה
  • 8:15 רוסיה - צרפת
  • 10:15 ברזיל - שבדיה
  • 13:30 הונגריה - ספרד
  • 15:30 נורבגיה - הולנד
  • הוקי שדה נשים
  • 3:30 סין - ניו זילנד
  • 4:00 יפן - ספרד
  • 5:45 ארגנטינה - אוסטרליה
  • 6:15 הודו - דרום אפריקה
  • 12:30 גרמניה - הולנד
  • 14:45 אירלנד - בריטניה
  • רוגבי נשים
  • 3:00-6:00 משחק דירוג 11-12
  • 3:00-6:00 משחק דירוג 9-10
  • 3:00-6:00 משחקי דירוג 5-8
  • 3:00-6:00 שני חצאי הגמר
  • 10:30-13:30 משחק דירוג 7-8
  • 10:30-13:30 משחק דירוג 5-6
  • 10:30-13:30 המשחק על הארד
  • 10:30-13:30 המשחק על הזהב
  • כדורעף חופים
  • 3:00-5:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • 9:00-11:50 שני משחקים בבתים המוקדמים
  • 9:00-11:50 משחק אחד של לאקי לוזר
  • 14:00-16:50 שלושה משחקים של לאקי לוזר
  • גולף
  • 1:30-10:00 סיבוב שלישי גברים
  • טרמפולינה
  • 7:00-8:30 מוקדמות גברים
  • 8:30-9:30 גמר גברים
  • רכיבה על סוסים
  • 2:30-5:00 רכיבה אומנותית איוונטינג קבוצתי ואישי - חלק ג'
  • אופני BMX חופשי
  • 4:10-6:20 מוקדמות פארק נשים
  • 4:10-6:20 מוקדמות פארק גברים

1.8

  • אתלטיקה
  • 3:10 מוקדמות יידוי פטיש נשים
  • 3:40 סיבוב ראשון 3000 מטר מכשולים נשים
  • 3:50 מוקדמות קפיצה לרוחק נשים
  • 4:35 גמר הדיפת כדור ברזל נשים
  • 4:45 סיבוב ראשון 400 מטר גברים
  • 13:10 גמר קפיצה לגובה גברים
  • 13:15 חצי גמר 100 מטר גברים
  • 13:45 חצי גמר 100 מטר משוכות נשים
  • 14:20 גמר קפיצה משולשת נשים
  • 14:25 חצי גמר 800 מטר גברים
  • 15:05 חצי גמר 400 מטר משוכות גברים
  • 15:50 גמר 100 מטר גברים
  • שחייה
  • 4:30 גמר 50 מטר חופשי גברים
  • 4:37 גמר 50 מטר חופשי נשים
  • 4:44 גמר 1,500 מטר חופשי גברים
  • 5:15 גמר 4X100 מעורב נשים
  • 5:36 גמר 4X100 מעורב גברים
  • טניס גברים
  • 6:00 המשחק על הזהב
  • טניס נשים זוגות
  • 6:00 המשחק על הזהב
  • טניס זוגות מעורבים
  • 6:00 המשחק על הזהב
  • כדורסל גברים
  • 7:40 ארגנטינה - יפן
  • 11:20 ספרד - סלובניה
  • התעמלות מכשירים
  • 11:00-14:10 גמר קרקע גברים
  • 11:00-14:10 גמר קפיצות נשים
  • 11:00-14:10 גמר סוס סמוכות גברים
  • 11:00-14:10 גמר מקבילים מדורגים נשים
  • טניס שולחן
  • 4:00-7:00 שמינית גמר קבוצתי גברים
  • 4:00-7:00 שמינית גמר קבוצתי נשים
  • 8:30-11:30 שמינית גמר קבוצתי גברים
  • 8:30-11:30 שמינית גמר קבוצתי נשים
  • 13:30-16:30 שמינית גמר קבוצתי גברים
  • 13:30-16:30 שמינית גמר קבוצתי נשים
  • בדמינטון
  • 7:00-10:00 חצי גמר יחידים
  • 14:30-17:00 משחק על הארד יחידות
  • 14:30-17:00 משחק על הזהב יחידות
  • סיף
  • 3:00-10:00 שמינית גמר רומח גברים קבוצתי
  • 3:00-10:00 רבע גמר רומח גברים קבוצתי
  • 3:00-10:00 קרבות דירוג 5-8 רומח גברים קבוצתי
  • 3:00-10:00 חצי גמר רומח גברים קבוצתי
  • 3:00-10:00 קרב דירוג 5-6 רומח גברים קבוצתי
  • 3:00-10:00 קרב דירוג 7-8 רומח גברים קבוצתי
  • 12:30-14:45 הקרב על הארד רומח גברים קבוצתי
  • 12:30-14:45 הקרב על הזהב רומח גברים קבוצתי
  • קליעה
  • 2:30-7:15 מוקדמות אקדח 25 מטר אש מהירה גברים
  • איגרוף
  • 5:00-7:30 רבע גמר משקל זבוב נשים
  • 5:00-7:30 רבע גמר משקל נוצה גברים
  • 5:00-7:30 חצי גמר משקל חצי-כבד גברים
  • 5:00-7:30 רבע גמר משקל בינוני גברים
  • 5:00-7:30 חצי גמר משקל קל-כבד גברים
  • 5:00-7:30 רבע גמר משקל סופר כבד גברים
  • 11:00-13:30 רבע גמר משקל זבוב נשים
  • 11:00-13:30 רבע גמר משקל נוצה גברים
  • 11:00-13:30 חצי גמר משקל חצי-כבד גברים
  • 11:00-13:30 רבע גמר משקל בינוני גברים
  • 11:00-13:30 חצי גמר משקל קל-כבד גברים
  • 11:00-13:30 רבע גמר משקל סופר כבד גברים
  • היאבקות
  • 5:00-7:00 שמינית גמר עד 60 ק"ג יווני רומי גברים
  • 5:00-7:00 שמינית גמר עד 76 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:00 שמינית גמר עד 130 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 5:00-7:00 רבע גמר עד 60 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 5:00-7:00 רבע גמר עד 76 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:00 רבע גמר עד 130 ק"ג יווני רומי גברים
  • 12:15-13:15 חצי גמר עד 60 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-13:15 חצי גמר עד 130 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-13:15 חצי גמר עד 76 ק"ג חופשי נשים
  • הרמת משקולות
  • 6:50-10:00 עד 76 ק"ג נשים - קבוצה ב'
  • 13:50-16:00 עד 76 ק"ג נשים - קבוצה א'
  • כדורסל נשים
  • 4:00 קנדה - ספרד
  • 15:00 דרום קוריאה - סרביה
  • בייסבול
  • 6:00 המקום השלישי בבית א' - המקום השלישי בבית ב'
  • 13:00 המקום השני בבית א' - המקום השני בבית ב'
  • שיט
  • 6:00 לייזר גברים - שיוט המדליות
  • 6:00 לייזר רדיאל נשים - שיוט המדליות
  • 6:00 פין - מקבץ חמישי
  • 6:00 מפרשיות 470 גברים - מקבץ רביעי
  • 6:00 מפרשיות 470 נשים - מקבץ רביעי
  • 6:00 נקרה 17 - מקבץ רביעי
  • קפיצה למים
  • 9:00-10:30 גמר קפיצה מ-3 מטר נשים
  • כדורעף גברים
  • 3:00 פולין - קנדה
  • 5:40 ברזיל - צרפת
  • 8:20 רוסיה - טוניסיה
  • 10:40 איטליה - ונצואלה
  • 13:40 יפן - איראן
  • 15:20 ארצות הברית - ארגנטינה
  • כדורמים נשים
  • 8:00 הונגריה - סין
  • 9:30 הולנד - קנדה
  • 12:20 רוסיה - יפן
  • 13:50 אוסטרליה - דרום אפריקה
  • כדוריד גברים
  • 3:00 פורטוגל - יפן
  • 5:00 מצרים - בחריין
  • 8:15 ספרד - ארגנטינה
  • 10:15 נורבגיה - צרפת
  • 13:30 גרמניה - ברזיל
  • 15:30 דנמרק - שבדיה
  • הוקי שדה גברים
  • 3:30 רבע גמר 1
  • 6:00 רבע גמר 2
  • 12:30 רבע גמר 3
  • 15:00 רבע גמר 4
  • כדורעף חופים
  • 3:00-4:50 שני משחקי שמינית גמר
  • 7:00-8:50 שני משחקי שמינית גמר
  • 11:00-12:50 שני משחקי שמינית גמר
  • 15:00-16:50 שני משחקי שמינית גמר
  • גולף
  • 1:30-10:00 סיבוב אחרון גברים
  • רכיבה על סוסים
  • 1:45-5:00 איוונינג קרוס קאונטרי קבוצתי ואישי
  • אופני BMX חופשי
  • 4:10-6:50 גמר פארק נשים
  • 4:10-6:50 גמר פארק גברים

2.8

  • אתלטיקה
  • 3:00 מוקדמות יידוי פטיש גברים
  • 3:35 סיבוב ראשון 1,500 מטר נשים
  • 4:20 גמר קפיצה לרוחק גברים
  • 4:30 סיבוב ראשון 200 מטר נשים
  • 5:50 גמר 100 מטר משוכות נשים
  • 13:20 מוקדמות קפיצה במוט נשים
  • 13:25 חצי גמר 200 מטר נשים
  • 14:00 גמר זריקת דיסקוס נשים
  • 14:05 חצי גמר 400 מטר גברים
  • 14:35 חצי גמר 400 מטר משוכות נשים
  • 15:15 גמר 3,000 מטר מכשולים גברים
  • 15:40 גמר 5,000 מטר נשים
  • התעמלות מכשירים
  • 11:00-13:40 גמר טבעות גברים
  • 11:00-13:40 גמר קרקע נשים
  • 11:00-13:40 גמר קפיצות גברים
  • בייסבול
  • 6:00 המנצחת במשחק 1 אתמול - המנצחת במשחק 2 אתמול
  • 13:00 המקום הראשון בבית א' - המקום הראשון בבית ב'
  • שיט
  • 6:00 מפרשיות 470 גברים - מקבץ חמישי
  • 6:00 מפרשיות 470 נשים - מקבץ חמישי
  • 6:00 מפרשית 49er גברים - שיוט המדליות
  • 6:00 מפרשית 49er נשים - שיוט המדליות
  • אופני מסלול
  • 9:30-12:30 מוקדמות ספרינט קבוצתי נשים
  • 9:30-12:30 מוקדמות מרדף קבוצתי נשים
  • 9:30-12:30 סיבוב ראשון ספרינט קבוצתי נשים
  • 9:30-12:30 מוקדמות מרדף קבוצתי גברים
  • 9:30-12:30 גמר ספרינט קבוצתי נשים
  • טניס שולחן
  • 4:00-7:00 שמינית גמר קבוצתי גברים
  • 4:00-7:00 שמינית גמר קבוצתי נשים
  • 8:30-11:30 רבע גמר קבוצתי גברים
  • 8:30-11:30 רבע גמר קבוצתי נשים
  • 13:30-16:30 רבע גמר קבוצתי גברים
  • 13:30-16:30 רבע גמר קבוצתי נשים
  • היאבקות
  • 5:00-7:30 בית ניחומים עד 60 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 5:00-7:30 בית ניחומים עד 76 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:30 בית ניחומים עד 130 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 5:00-7:30 שמינית גמר עד 77 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 5:00-7:30 שמינית גמר עד 68 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:30 שמינית גמר עד 97 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 5:00-7:30 רבע גמר עד 77 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 5:00-7:30 רבע גמר עד 68 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:30 רבע גמר עד 97 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 חצי גמר עד 77 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 חצי גמר עד 97 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 חצי גמר עד 68 ק"ג חופשי נשים
  • 12:15-16:00 קרבות על הארד עד 60 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 גמר עד 60 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 קרבות על הארד עד 130 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 גמר עד 130 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 קרבות על הארד עד 76 חופשי נשים
  • 12:15-16:00 גמר עד 76 ק"ג חופשי נשים
  • קליעה
  • 2:30-12:00 מוקדמות אקדח 25 מטר אש מהירה גברים
  • 2:30-12:00 מוקדמות רובה 50 מטר שלושה מצבים גברים
  • 2:30-12:00 גמר אקדח 25 מטר אש מהירה גברים
  • 2:30-12:00 גמר רובה 50 מטר שלושה מצבים גברים
  • קאנו\קיאק ספרינט
  • 3:30-10:00 מוקדמות 200 מטר קיאק נשים
  • 3:30-10:00 מוקדמות 1,000 מטר קאנו זוגות גברים
  • 3:30-10:00 מוקדמות 1,000 מטר קיאק יחידים
  • 3:30-10:00 מוקדמות 500 מטר קיאק זוגות נשים
  • 3:30-10:00 רבע גמר 200 מטר קיאק נשים
  • 3:30-10:00 רבע גמר 1,000 מטר קאנו זוגות גברים
  • 3:30-10:00 רבע גמר 1,000 מטר קיאק יחידים
  • 3:30-10:00 רבע גמר 500 מטר קיאק זוגות נשים
  • בדמינטון
  • 7:00-9:30 משחק על הארד זוגות נשים
  • 7:00-9:30 משחק על הזהב זוגות נשים
  • 14:00-17:00 משחק על הארד יחידים
  • 14:00-17:00 משחק על הזהב יחידים
  • כדורגל נשים
  • 11:00 חצי גמר 1
  • 14:00 חצי גמר 2
  • כדורסל נשים
  • 4:00 ניגריה - יפן
  • 7:40 צרפת - ארצות הברית
  • 11:20 סין - בלגיה
  • 15:00 אוסטרליה - פורטו ריקו
  • הרמת משקולות
  • 5:50-8:00 עד 87 ק"ג נשים ומעל 87 ק"ג נשים - קבוצה ב'
  • 9:50-12:00 עד 87 ק"ג נשים - קבוצה א'
  • 13:50-16:00 מעל 87 ק"ג נשים - קבוצה א'
  • כדורעף נשים
  • 3:00 סרביה - דרום קוריאה
  • 5:40 ארצות הברית - איטליה
  • 8:20 רוסיה - טורקיה
  • 10:40 סין - ארגנטינה
  • 13:40 יפן - הרפובליקה הדומיניקנית
  • 15:20 ברזיל - קניה
  • כדורמים גברים
  • 4:00 הונגריה - איטליה
  • 5:30 יוון - ארצות הברית
  • 8:00 סרביה - מונטנגרו
  • 9:30 ספרד - קרואטיה
  • 12:20 יפן - דרום אפריקה
  • 13:50 אוסטרליה - קזחסטן
  • כדוריד נשים
  • 3:00 דרום קוריאה - אנגולה
  • 5:00 צרפת - ברזיל
  • 8:15 ספרד - רוסיה
  • 10:15 הונגריה - שבדיה
  • 13:30 הולנד - מונטנגרו
  • 15:30 נורבגיה - יפן
  • הוקי שדה נשים
  • 3:30 רבע גמר 1
  • 6:00 רבע גמר 2
  • 12:30 רבע גמר 3
  • 15:00 רבע גמר 4
  • קפיצה למים
  • 9:00-11:30 מוקדמות קפיצה מ-3 מטר גברים
  • שחייה צורנית
  • 13:30-15:45 מוקדמות דואט חופשי
  • כדורעף חופים
  • 3:00-4:50 שני משחקי שמינית גמר
  • 7:00-8:50 שני משחקי שמינית גמר
  • 11:00-12:50 שני משחקי שמינית גמר
  • 15:00-16:50 שני משחקי שמינית גמר
  • רכיבה על סוסים
  • 11:00-16:30 איוונטינג קפיצות גמר קבוצתי ומוקדמות אישי
  • 11:00-16:30 איוונטינג קפיצות גמר אישי

3.8

  • אתלטיקה
  • 3:00 מוקדמות קפיצה משולשת גברים
  • 3:05 סיבוב ראשון 1,500 מטר גברים
  • 3:20 מוקדמות הטלת כידון נשים
  • 3:45 סיבוב ראשון 400 מטר נשים
  • 4:50 גמר קפיצה לרוחק נשים
  • 5:05 סיבוב ראשון 200 מטר גברים
  • 6:20 גמר 400 מטר משוכות גברים
  • 13:10 סיבוב ראשון 110 מטר משוכות גברים
  • 13:15 מוקדמות הדיפת כדור ברזל גברים
  • 13:20 גמר קפיצה במוט גברים
  • 14:00 סיבוב ראשון 5,000 מטר גברים
  • 14:35 גמר יידוי פטיש נשים
  • 14:50 חצי גמר 200 מטר גברים
  • 15:25 גמר 800 מטר נשים
  • 15:50 גמר 200 מטר נשים
  • כדורסל גברים
  • 4:00 רבע גמר 1
  • 7:40 רבע גמר 2
  • 11:20 רבע גמר 3
  • 15:00 רבע גמר 4
  • כדורגל גברים
  • 11:00 חצי גמר 1
  • 14:00 חצי גמר 2
  • התעמלות מכשירים
  • 11:00-13:30 גמר מקבילים גברים
  • 11:00-13:30 גמר קורה נשים
  • 11:00-13:30 גמר מתח גברים
  • בייסבול
  • 13:00 המפסידה במשחק 1 שלשום - המפסידה במשחק 2 שלשום
  • קאנו\קיאק ספרינט
  • 3:30-7:15 חצי גמר 200 מטר קיאק יחידות
  • 3:30-7:15 חצי גמר 1,000 מטר קאנו זוגות גברים
  • 3:30-7:15 חצי גמר 1,000 מטר קיאק יחידים
  • 3:30-7:15 חצי גמר 500 מטר קיאק זוגות נשים
  • 3:30-7:15 גמר 200 מטר קיאק יחידות
  • 3:30-7:15 גמר 1,000 מטר קאנו זוגות גברים
  • 3:30-7:15 גמר 1,000 מטר קיאק יחידים
  • 3:30-7:15 גמר 500 מטר קיאק זוגות נשים
  • איגרוף
  • 5:00-7:30 רבע גמר משקל זבוב גברים
  • 5:00-7:30 חצי גמר משקל נוצה גברים
  • 5:00-7:30 רבע גמר משקל קל גברים
  • 5:00-7:30 חצי גמר משקל כבד גברים
  • 5:00-7:30 רבע גמר משקל קל נשים
  • 5:00-7:30 גמר משחק נוצה נשים
  • 11:00-13:40 רבע גמר משקל קל נשים
  • 11:00-13:40 רבע גמר משקל זבוב גברים
  • 11:00-13:40 חצי גמר משקל נוצה גברים
  • 11:00-13:40 רבע גמר משקל קל גברים
  • 11:00-13:40 חצי גמר משקל כבד גברים
  • 11:00-13:40 גמר משקל חצי-כבד גברים
  • שיט
  • 8:30 פין - שיוט המדליות
  • 8:30 נקרה 17 - שיוט המדליות
  • טניס שולחן
  • 4:00-7:00 רבע גמר קבוצתי גברים
  • 4:00-7:00 רבע גמר קבוצתי נשים
  • 8:30-11:30 רבע גמר קבוצתי גברים
  • 8:30-11:30 רבע גמר קבוצתי נשים
  • 13:30-16:30 חצי גמר קבוצתי נשים
  • רכיבה על סוסים
  • 13:00-16:45 קפיצות ראווה, מוקדמות אישי
  • אופני מסלול
  • 9:30-12:30 סיבוב ראשון מרדף קבוצתי נשים
  • 9:30-12:30 מוקדמות ספרינט קבוצתי גברים
  • 9:30-12:30 סיבוב ראשון מרדף קבוצתי גברים
  • 9:30-12:30 סיבוב ראשון ספרינט קבוצתי גברים
  • 9:30-12:30 גמר מרדף קבוצתי נשים
  • 9:30-12:30 גמר ספרינט קבוצתי גברים
  • הרמת משקולות
  • 7:50-10:00 עד 109 ק"ג גברים - קבוצה ב'
  • 13:50-16:00 עד 109 ק"ג גברים - קבוצה א'
  • כדורעף גברים
  • 3:00 רבע גמר 1
  • 7:00 רבע גמר 2
  • 11:00 רבע גמר 3
  • 15:30 רבע גמר 4
  • כדורמים נשים
  • 8:00 רבע גמר 1
  • 9:30 רבע גמר 2
  • 12:20 רבע גמר 3
  • 13:50 רבע גמר 4
  • כדוריד גברים
  • 3:30 רבע גמר 1
  • 7:15 רבע גמר 2
  • 11:00 רבע גמר 3
  • 14:45 רבע גמר 4
  • הוקי שדה גברים
  • 4:30 חצי גמר 1
  • 13:00 חצי גמר 2
  • כדורעף חופים
  • 3:00-4:50 שני רבעי גמר נשים
  • 15:00-16:50 שני רבעי גמר נשים
  • היאבקות
  • 5:00-7:30 בית ניחומים עד 77 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 5:00-7:30 בית ניחומים עד 68 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:30 בית ניחומים עד 97 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 5:00-7:30 שמינית גמר עד 67 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 5:00-7:30 שמינית גמר עד 62 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:30 שמינית גמר עד 87 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 5:00-7:30 רבע גמר עד 67 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 5:00-7:30 רבע גמר עד 62 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:30 רבע גמר עד 87 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 חצי גמר עד 67 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 חצי גמר עד 87 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 חצי גמר עד 62 ק"ג חופשי נשים
  • 12:15-16:00 קרבות על הארד עד 77 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 גמר עד 77 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 קרבות על הארד עד 97 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 גמר עד 97 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 קרבות על הארד עד 68 ק"ג חופשי נשים
  • 12:15-16:00 גמר עד 68 ק"ג חופשי נשים
  • קפיצה למים
  • 4:00-5:30 חצי גמר קפיצה מ-3 מטר גברים
  • 9:00-10:30 גמר קפיצה מ-3 מטר גברים
  • שחייה צורנית
  • 13:30-15:30 דואט טכני
  • טיפוס
  • 11:00-16:30 מוקדמות מהירות גברים
  • 11:00-16:30 מוקדמות בולדר גברים
  • 11:00-16:30 מוקדמות הובלה גברים

4.8

  • אתלטיקה
  • 3:00 קרב עשר - 100 מטר
  • 3:05 מוקדמות הטלת כידון גברים
  • 3:35 קרב שבע - 100 מטר משוכות
  • 3:55 קרב עשר - קפיצה לרוחק
  • 4:35 קרב שבע - קפיצה לגובה
  • 5:00 חצי גמר 110 מטר משוכות גברים
  • 5:30 גמר 400 מטר משוכות נשים
  • 5:40 קרב עשר - הדיפת כדור ברזל
  • 12:30 קרב עשר - קפיצה לגובה
  • 13:00 חצי גמר 1,500 מטר נשים
  • 13:05 קרב שבע - הדיפת כדור ברזל
  • 13:30 חצי גמר 400 מטר נשים
  • 14:00 גמר 3,000 מטר מכשולים נשים
  • 14:15 גמר יידוי פטיש גברים
  • 14:30 קרב שבע - 200 מטר
  • 15:05 גמר 800 מטר גברים
  • 15:30 קרב עשר - 400 מטר
  • 15:55 גמר 200 מטר גברים
  • בייסבול
  • 6:00 המפסידה במשחק 2 שלשום - המנצחת אתמול
  • 13:00 חצי הגמר הראשון
  • שיט
  • 8:30 מפרשיות 470 גברים - שיוט המדליות
  • 8:30 מפרשיות 470 נשים - שיוט המדליות
  • רכיבה על סוסים
  • 13:00-16:45 קפיצות ראווה, גמר אישי
  • טניס שולחן
  • 4:00-7:00 חצי גמר קבוצתי נשים
  • 8:30-11:30 חצי גמר קבוצתי גברים
  • 13:30-16:30 חצי גמר קבוצתי גברים
  • אופני מסלול
  • 9:30-13:00 מוקדמות ספרינט גברים
  • 9:30-13:00 סיבוב ראשון קיירין נשים
  • 9:30-13:00 סיבוב שני ספרינט גברים
  • 9:30-13:00 בית ניחומים קיירין נשים
  • 9:30-13:00 בית ניחומים ספרינט גברים
  • 9:30-13:00 גמר מרדף קבוצתי גברים
  • 9:30-13:00 שמינית גמר ספרינט גברים
  • 9:30-13:00 בית ניחומים ספרינט גברים
  • כדורעף חופים
  • 3:00-4:50 שני רבעי גמר גברים
  • 15:00-16:50 שני רבעי גמר גברים
  • איגרוף
  • 8:00-10:10 חצי גמר משקל זבוב נשים
  • 8:00-10:10 חצי גמר משקל חצי-כבד נשים
  • 8:00-10:10 חצי גמר משקל סופר כבד גברים
  • 8:00-10:10 גמר משקל קל-כבד גברים
  • הרמת משקולות
  • 7:50-10:00 מעל 109 ק"ג גברים - קבוצה ב'
  • 13:50-16:00 מעל 109 ק"ג גברים - קבוצה א'
  • היאבקות
  • 5:00-7:30: בית ניחומים עד 67 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 5:00-7:30: בית ניחומים עד 62 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:30: בית ניחומים עד 87 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 5:00-7:30: שמינית גמר עד 57 ק"ג חופשי גברים
  • 5:00-7:30: שמינית גמר עד 57 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:30: שמינית גמר עד 86 ק"ג חופשי גברים
  • 5:00-7:30: רבע גמר עד 57 ק"ג חופשי גברים
  • 5:00-7:30: רבעגמר עד 57 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:30: רבעגמר עד 86 ק"ג חופשי גברים
  • 12:15-16:00 חצי גמר עד 57 ק"ג חופשי גברים
  • 12:15-16:00 חצי גמר עד 86 ק"ג חופשי גברים
  • 12:15-16:00 חצי גמר עד 57 ק"ג חופשי נשים
  • 12:15-16:00 קרבות על הארד עד 67 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 גמר עד 67 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 קרבות על הארד עד 87 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 גמר עד 87 ק"ג יווני-רומי גברים
  • 12:15-16:00 קרבות על הארד עד 62 ק"ג חופשי נשים
  • 12:15-16:00 גמר עד 62 ק"ג חופשי נשים
  • שחייה במים פתוחים
  • 0:30-3:10 10 קילומטר נשים
  • קפיצה למים
  • 9:00-11:30 מוקדמות קפיצה מ-10 מטר נשים
  • שחייה צורנית
  • 13:30-15:05 גמר דואט חופשי
  • קאנו\קיאק ספרינט
  • 3:30-6:40 מוקדמות 200 מטר קיאק יחידים
  • 3:30-6:40 מוקדמות 200 מטר קאנו יחידות
  • 3:30-6:40 מוקדמות 500 מטר קיאק יחידות
  • 3:30-6:40 מוקדמות 1,000 מטר קיאק זוגות גברים
  • 3:30-6:40 רבע גמר 200 מטר קיאק יחידים
  • 3:30-6:40 רבע גמר 200 מטר קאנו יחידות
  • 3:30-6:40 רבע גמר 500 מטר קיאק יחידות
  • 3:30-6:40 רבע גמר 1,000 מטר קיאק זוגות גברים
  • כדורסל נשים
  • 4:00 רבע גמר 1
  • 7:40 רבע גמר 2
  • 11:20 רבע גמר 3
  • 15:00 רבע גמר 4
  • כדורעף נשים
  • 3:00 רבע גמר 1
  • 7:00 רבע גמר 2
  • 11:00 רבע גמר 3
  • 15:30 רבע גמר 4
  • כדורמים גברים
  • 8:00 רבע גמר 1
  • 9:30 רבע גמר 2
  • 12:20 רבע גמר 3
  • 13:50 רבע גמר 4
  • כדוריד נשים
  • 3:30 רבע גמר 1
  • 7:15 רבע גמר 2
  • 11:00 רבע גמר 3
  • 14:45 רבע גמר 4
  • הוקי שדה נשים
  • 4:30 חצי גמר 1
  • 13:00 חצי גמר 2
  • גולף
  • 1:30-10:00 סיבוב ראשון נשים
  • טיפוס
  • 11:00-16:30 מוקדמות מהירות נשים
  • 11:00-16:30 מוקדמות בולדר נשים
  • 11:00-16:30 מוקדמות הובלה נשים
  • סקייטבורד
  • 3:00-8:00 מוקדמות פארק נשים
  • 3:00-8:00 גמר פארק נשים

5.8

  • אתלטיקה
  • 3:00 קרב עשר - 110 מטר משוכות
  • 3:10 מוקדמות קפיצה לגובה נשים
  • 3:40 קרב שבע - קפיצה לרוחק
  • 3:50 קרב עשר - זריקת דיסקוס
  • 4:00 סיבוב ראשון 4X100 נשים
  • 5:00 גמר קפיצה משולשת גברים
  • 5:05 גמר הדיפת כדור ברזל גברים
  • 5:30 סיבוב ראשון 4X100 גברים
  • 5:55 גמר 110 מטר משוכות גברים
  • 6:30 קרב שבע - הטלת כידון
  • 6:45 קרב עשר - קפיצה במוט
  • 10:30 20 קילומטר הליכה גברים
  • 13:15 קרב עשר - הטלת כידון
  • 13:20 גמר קפיצה במוט נשים
  • 13:25 סיבוב ראשון 4X400 נשים
  • 14:00 חצי גמר 1,500 גברים
  • 15:00 גמר 400 מטר גברים
  • 15:20 קרב שבע - 800 מטר
  • 15:40 קרב עשר - 1,500 מטר
  • כדורסל גברים
  • 7:15 חצי גמר 1
  • 14:00 חצי גמר 2
  • בייסבול
  • 13:00 חצי הגמר השני
  • קאנו\קיאק ספרינט
  • 3:30-6:40 חצי גמר 200 מטר קיאק יחידים
  • 3:30-6:40 חצי גמר 200 מטר קאנו יחידות
  • 3:30-6:40 חצי גמר 500 מטר קיאק יחידות
  • 3:30-6:40 חצי גמר 1,000 מטר קיאק זוגות
  • 3:30-6:40 גמר 200 מטר קיאק יחידים
  • 3:30-6:40 גמר 200 מטר קאנו יחידות
  • 3:30-6:40 גמר 500 מטר קיאק יחידות
  • 3:30-6:40 גמר 1,000 מטר קיאק זוגות
  • איגרוף
  • 8:00-10:10 חצי גמר משקל קל נשים
  • 8:00-10:10 חצי גמר משקל זבוב גברים
  • 8:00-10:10 חצי גמר משקל בינוני גברים
  • 8:00-10:10 גמר משקל נוצה גברים
  • היאבקות
  • 5:00-7:30 בית ניחמים עד 57 ק"ג חופשי גברים
  • 5:00-7:30 בית ניחומים עד 57 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:30 בית ניחומים עד 86 ק"ג חופשי גברים
  • 5:00-7:30 שמינית גמר עד 74 ק"ג חופשי גברים
  • 5:00-7:30 שמינית גמר עד 53 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:30 שמינית גמר עד 125 ק"ג חופשי גברים
  • 5:00-7:30 רבע גמר עד 74 ק"ג חופשי גברים
  • 5:00-7:30 רבע גמר עד 53 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:30 רבע גמר עד 125 חופשי גברים
  • 12:15-16:00 חצי גמר עד 74 ק"ג חופשי גברים
  • 12:15-16:00 חצי גמר עד 125 ק"ג חופשי גברים
  • 12:15-16:00 חצי גמר עד 53 ק"ג חופשי נשים
  • 12:15-16:00 קרבות על הארד עד 57 ק"ג חופשי גברים
  • 12:15-16:00 גמר עד 75 ק"ג חופשי גברים
  • 12:15-16:00 קרבות על הארד עד 86 ק"ג חופשי גברים
  • 12:15-16:00 קרבות על הארד עד 57 ק"ג חופשי נשים
  • 12:15-16:00 גמר עד 57 ק"ג חופשי נשים
  • כדורעף חופים
  • 3:00-4:5 שני חצאי גמר
  • 15:00-16:50 שני חצאי גמר
  • אופני מסלול
  • 9:30-12:50 קרב רב גברים מירוץ סקרץ'
  • 9:30-12:50 שמינית גמר ספרינט גברים
  • 9:30-12:50 רבע גמר קיירין נשים
  • 9:30-12:50 קרב רב גברים מירוץ נגד השעון
  • 9:30-12:50 רבע גמר ספרינט גברים
  • 9:30-12:50 חצי גמר קיירין נשים
  • 9:30-12:50 קרב רב גברים מירוץ הדחה
  • 9:30-12:50 דירוג 7-12 קיירין נשים
  • 9:30-12:50 גמר קיירין נשים
  • 9:30-12:50 קרב רב גברים מירוץ נקודות
  • 9:30-12:50 דירוג 5-8 ספריט גברים
  • טניס שולחן
  • 5:00-8:00 משחק על הארד קבוצתי נשים
  • 13:30-16:40 משחק על הזהב קבוצתי נשים
  • כדורגל נשים
  • 11:00 המשחק על הארד
  • כדורעף גברים
  • 7:00 חצי גמר 1
  • 15:00 חצי גמר 2
  • כדורמים נשים
  • 8:00 משחקי דירוג 5-8
  • 9:30 משחקי דירוג 5-8
  • 12:20 חצי גמר 1
  • 13:50 חצי גמר 2
  • כדוריד גברים
  • 11:00 חצי גמר 1
  • 15:00 חצי גמר 2
  • הוקי שדה גברים
  • 4:30 המשחק על הארד
  • 13:00 המשחק על הזהב
  • שחייה במים פתוחים
  • 0:30-3:10 10 קילומטר גברים
  • קפיצה למים
  • 4:00-5:30 חצי גמר קפיצה מ-10 מטר נשים
  • 9:00-11:30 גמר קפיצה מ-10 מטר נשים
  • גולף
  • 1:30-10:00 סיבוב שני נשים
  • קרב חמש מודרני
  • 7:00-12:30 סיבוב דירוג סיף נשים
  • 7:00-12:30 סיבוב דירוג סיף גברים
  • קראטה
  • 4:00-9:00 סיבוב הדחה קאטה נשים
  • 4:00-9:00 סיבוב דירוג קאטה נשים
  • 4:00-9:00 סיבוב הדחה קומיטה עד 67 ק"ג גברים
  • 11:00-15:40 סיבוב הדחה קומיטה עד 55 ק"ג נשים
  • 11:00-15:40 קרבות על הארד קאטה נשים
  • 11:00-15:40 קרב על הזהב קאטה נשים
  • 11:00-15:40 חצי גמר קומיטה עד 67 ק"ג גברים
  • 11:00-15:40 חצי גמר קומיטה עד 55 ק"ג נשים
  • 11:00-15:40 גמר קומיטה עד 67 ק"ג גברים
  • 11:00-15:40 גמר קומיטה עד 55 ק"ג נשים
  • טיפוס
  • 11:30-16:30 גמר מהירות גברים
  • 11:30-16:30 גמר בולדר גברים
  • 11:30-16:30 גמר הובלה גברים
  • סקייטבורד
  • 3:00-8:00 מוקדמות פארק גברים
  • 3:00-8:00 גמר פארק גברים

6.8

  • אתלטיקה
  • 0:00 הליכה 50 קילומטר גברים
  • 10:30 הליכה 20 קילומטר נשים
  • 14:25 סיבוב ראשון 4X400 מטר גברים
  • 14:50 גמר הטלת כידון נשים
  • 15:00 גמר 5,000 גברים
  • 15:35 גמר 400 מטר נשים
  • 15:50 גמר 1,500 נשים
  • 14:30 גמר 4X100 נשים
  • 16:50 גמר 4X100 גברים
  • כדורגל גברים
  • 14:00 המשחק על הארד
  • כדורגל נשים
  • 5:00 המשחק על הזהב
  • כדורסל נשים
  • 7:40 חצי גמר 1
  • 14:00 חצי גמר 2
  • התעמלות אומנותית
  • 4:20-7:15 מוקדמות קרב רב אישי
  • 8:50-11:45 מוקדמות קרב רב אישי
  • רכיבה על סוסים
  • 13:00-16:00 קפיצות ראווה, מוקדמות קבוצתי
  • טניס שולחן
  • 5:00-8:00 משחק על הארד קבוצתי גברים
  • 13:30-16:40 משחק על הזהב קבוצתי גברים
  • איגרוף
  • 8:00-10:10 חצי גמר משקל בינוני נשים
  • 8:00-10:10 חצי גמר משקל קל גברים
  • 8:00-10:10 גמר משקל כבד גברים
  • היאבקות
  • 5:00-7:30 בית ניחומים עד 74 ק"ג חופשי גברים
  • 5:00-7:30 בית ניחומים עד 53 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:30 בית ניחומים עד 125 ק"ג חופשי גברים
  • 5:00-7:30 שמינית גמר עד 65 חופשי גברים
  • 5:00-7:30 שמינית גמר עד 50 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:30 שמינית גמר עד 97 ק"ג חופשי גברים
  • 5:00-7:30 רבע גמר עד 65 ק"ג חופשי גברים
  • 5:00-7:30 רבע גמר עד 50 ק"ג חופשי נשים
  • 5:00-7:30 רבע גמר עד 97 ק"ג חופשי גברים
  • 12:15-16:00 חצי גמר עד 65 ק"ג חופשי גברים
  • 12:15-16:00 חצי גמר עד 97 ק"ג חופשי גברים
  • 12:15-16:00 חצי גמר עד 50 ק"ג חופשי נשים
  • 12:15-16:00 קרבות על הארד עד 74 ק"ג חופשי גברים
  • 12:15-16:00 גמר עד 74 ק"ג חופשי גברים
  • 12:15-16:00 קרבות על הארד עד 125 ק"ג חופשי גברים
  • 12:15-16:00 גמר עד 125 ק"ג חופשי גברים
  • 12:15-16:00 קרבות על הארד עד 53 ק"ג חופשי נשים
  • 12:15-16:00 גמר עד 53 ק"ג חופשי נשים
  • אופני מסלול
  • 9:30-13:15 מוקדמות ספרינט נשים
  • 9:30-13:15 חצי גמר ספרינט גברים
  • 9:30-13:15 סיבוב ראשון ספרינט נשים
  • 9:30-13:15 ביל ניחומים ספרינט נשים
  • 9:30-13:15 גמר מדיסון נשים
  • 9:30-13:15 גמר ספרינט גברים
  • 9:30-13:15 שמינית גמר ספרינט נשים
  • 9:30-13:15 בית ניחומים ספרינט נשים
  • קאנו\קיאק ספרינט
  • 3:30-5:40 מוקדמות 500 מטר קאנו זוגות נשים
  • 3:30-5:40 מוקדמות 1,000 מטר קאנו יחידים
  • 3:30-5:40 מוקדמות 500 מטר קיאק רביעיית נשים
  • 3:30-5:40 מוקדמות 500 מטר קיאק רביעיית גברים
  • 3:30-5:40 רבע גמר 500 מטר קאנו זוגות נשים
  • 3:30-5:40 רבע גמר 1,000 מטר קאנו יחידים
  • כדורעף נשים
  • 7:00 חצי גמר 1
  • 15:00 חצי גמר 2
  • כדורמים גברים
  • 8:00 משחקי דירוג 5-8
  • 9:30 משחקי דירוג 5-8
  • 12:20 חצי גמר 1
  • 13:50 חצי גמר 2
  • כדוריד נשים
  • 11:00 חצי גמר 1
  • 15:00 חצי גמר 2
  • הוקי שדה נשים
  • 4:30 המשחק על הארד
  • 13:00 המשחק על הזהב
  • כדורעף חופים
  • 4:00-6:50 המשחק על הארד נשים
  • 4:00-6:50 המשחק על הזהב נשים
  • קפיצה למים
  • 9:00-11:30 מוקדמות קפיצה מ-10 מטר גברים
  • שחייה צורנית
  • 13:30-14:30 תרגיל קבוצתי טכני
  • גולף
  • 1:30-10:00 סיבוב שלישי נשים
  • קרב חמש מודרני
  • 8:30-14:15 שחייה נשים
  • 8:30-14:15 סיף נשים
  • 8:30-14:15 רכיבה נשים
  • 8:30-14:15 ריצה וקליעה נשים
  • קראטה
  • 4:00-9:00 סיבוב הדחה קאטה גברים
  • 4:00-9:00 סיבוב דירוג קאטה גברים
  • 4:00-9:00 סיבוב הדחה קומיטה עד 61 ק"ג נשים
  • 11:00-15:40 סיבוב הדחה קומיטה עד 75 ק"ג גברים
  • 11:00-15:40 קרבות על הארד קאטה גברים
  • 11:00-15:40 קרב על הזהב קאטה גברים
  • 11:00-15:40 חצי גמר קומיטה עד 61 ק"ג נשים
  • 11:00-15:40 חצי גמר קומיטה עד 75 ק"ג גברים
  • 11:00-15:40 גמר קומיטה עד 61 ק"ג נשים
  • 11:00-15:40 גמר קומיטה עד 75 ק"ג גברים
  • טיפוס
  • 11:30-16:30 גמר מהירות נשים
  • 11:30-16:30 גמר בולדר נשים
  • 11:30-16:30 גמר הובלה נשים

7.8

  • אתלטיקה
  • 1:00 מרתון נשים
  • 13:35 גמר קפיצה לגובה נשים
  • 13:45 גמר 10,000 מטר נשים
  • 14:00 גמר הטלת כידון גברים
  • 14:40 גמר 1,500 גברים
  • 15:30 גמר 4X400 נשים
  • 15:50 גמר 4X400 גברים
  • כדורגל גברים
  • 14:30 המשחק על הזהב
  • כדורסל גברים
  • 5:30 המשחק על הזהב
  • 14:00 המשחק על הארד
  • כדורסל נשים
  • 10:00 המשחק על הארד
  • בייסבול
  • 6:00 המשחק על הארד
  • 13:00 המשחק על הזהב
  • התעמלות אומנותית
  • 4:00-6:40 מוקדמות קרב רב קבוצתי
  • 9:20-12:00 גמר קרב רב אישי
  • רכיבה על סוסים
  • 13:00-15:30 קפיצות ראווה, גמר קבוצתי
  • איגרוף
  • 8:00-10:00 גמר משקל זבוב גברים
  • 8:00-10:00 גמר משקל זבוב נשים
  • 8:00-10:00 גמר משקל בינוני גברים
  • 8:00-10:00 גמר משקל חצי-כבד גברים
  • היאבקות
  • 12:45-16:00 בית ניחומים עד 65 ק"ג חופשי גברים
  • 12:45-16:00 בית ניחומים עד 50 ק"ג חופשי נשים
  • 12:45-16:00 בית ניחומים עד 97 ק"ג חופשי גברים
  • 12:45-16:00 קרבות על הארד עד 65 ק"ג חופשי גברים
  • 12:45-16:00 גמר עד 65 ק"ג חופשי גברים
  • 12:45-16:00 קרבות על הארד עד 97 ק"ג חופשי גברים
  • 12:45-16:00 גמר עד 97 ק"ג חופשי גברים
  • 12:45-16:00 קרבות על הארד עד 50 ק"ג חופשי נשים
  • 12:45-16:00 גמר עד 50 ק"ג חופשי נשים
  • כדורעף גברים
  • 7:30 המשחק על הארד
  • 15:15 המשחק על הזהב
  • כדורמים נשים
  • 3:30 המשחק על המקום ה-7
  • 5:00 המשחק על המקום ה-5
  • 7:40 המשחק על הארד
  • 9:30 המשחק על הזהב
  • כדוריד גברים
  • 11:00 המשחק על הארד
  • 15:00 המשחק על הזהב
  • כדורעף חופים
  • 4:00-6:50 המשחק על הארד גברים
  • 4:00-6:50 המשחק על הזהב גברים
  • קאנו\קיאק ספרינט
  • 3:30-6:50 חצי גמר 500 מטר קאנו זוגות נשים
  • 3:30-6:50 חצי גמר 1,000 מטר קאנו יחידים
  • 3:30-6:50 חצי גמר 500 מטר קיאק רביעיית נשים
  • 3:30-6:50 חצי גמר 500 מטר קיאק רביעיית גברים
  • 3:30-6:50 גמר 500 מטר קאנו זוגות נשים
  • 3:30-6:50 גמר 1,000 מטר קאנו יחידים
  • 3:30-6:50 גמר 500 מטר קיאק רביעיית נשים
  • 3:30-6:50 גמר 500 מטר קיאק רביעיית גברים
  • אופני מסלול
  • 9:30-12:30 שמינית גמר ספרינט נשים
  • 9:30-12:30 סיבוב ראשון קיירין גברים
  • 9:30-12:30 בית ניחומים ספרינט נשים
  • 9:30-12:30 בית ניחומים קיירין גברים
  • 9:30-12:30 רבע גמר ספרינט נשים
  • 9:30-12:30 גמר מדיסון גברים
  • קפיצה למים
  • 4:00-5:30 חצי גמר קפיצה מ-10 מטר גברים
  • 9:00-11:30 גמר קפיצה מ-10 מטר גברים
  • שחייה צורנית
  • 13:30-15:15 תרגיל קבוצתי חופשי
  • גולף
  • 1:30-10:30 סיבוב אחרון נשים
  • קרב חמש מודרני
  • 8:30-14:15 שחייה גברים
  • 8:30-14:15 סיף גברים
  • 8:30-14:15 רכיבה גברים
  • 8:30-14:15 ריצה וקליעה גברים
  • קראטה
  • 8:00-14:45 סיבוב הדחה קומיטה עד 61 ק"ג נשים
  • 8:00-14:45 סיבוב הדחה קומיטה עד 75 ק"ג גברים
  • 8:00-14:45 חצי גמר קומיטה עד 61 ק"ג נשים
  • 8:00-14:45 חצי גמר קומיטה עד 75 ק"ג גברים
  • 8:00-14:45 גמר קומיטה עד 61 ק"ג נשים
  • 8:00-14:45 גמר קומיטה עד 75 ק"ג גברים

8.8

  • אתלטיקה
  • 1:00 מרתון גברים
  • כדורסל נשים
  • 5:30 המשחק על הזהב
  • התעמלות אומנותית
  • 5:00-7:00 גמר קרב רב קבוצתי
  • איגרוף
  • 8:00-16:00 גמר משקל קל נשים
  • 8:00-16:00 גמר משקל קל גברים
  • 8:00-16:00 גמר משקל בינוני נשים
  • 8:00-16:00 גמר משקל סופר כבד גברים
  • כדורעף נשים
  • 3:00 המשחק על הארד
  • 7:30 המשחק על הזהב
  • כדורמים גברים
  • 3:30 המשחק על המקום ה-7
  • 5:00 המשחק על המקום ה-5
  • 7:40 המשחק על הארד
  • 9:30 המשחק על הזהב
  • כדוריד נשים
  • 5:00 המשחק על הארד
  • 9:00 המשחק על הזהב
  • אופני מסלול
  • 4:00-7:15 קרב רב נשים מירוץ סקרץ'
  • 4:00-7:15 חצי גמר ספרינט נשים
  • 4:00-7:15 רבע גמר קיירין גברים
  • 4:00-7:15 קרב רב נשים מירוץ נגד השעון
  • 4:00-7:15 דירוג 5-8 ספרינט נשים
  • 4:00-7:15 חצי גמר קיירין גברים
  • 4:00-7:15 גמר ספרינט נשים
  • 4:00-7:15 קרב רב נשים מירוץ הדחה
  • 4:00-7:15 דירוג 7-12 קיירין גברים
  • 4:00-7:15 גמר קיירין גברים
  • 4:00-7:15 קרב רב נשים מירוץ נקודות
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully