וואלה!

לוח שידורים אולימפיאדת טוקיו 2020: התחרויות של המשלחת הישראלית

ישראל שוב חולמת על מדליות, והנציגים שלנו ביפן ינסו להגשים את החלום. כל התאריכים, השעות, הענפים בדרך לפודיום ואולי גם לשירת התקווה - לוח הזמנים המלא של המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים שסוף סוף יצאו לדרך

מערכת וואלה! ספורט
מערכת וואלה!

האולימפיאדה, חגיגת הספורט הגדולה בעולם, הגיעה סוף סוף הקיץ ליפן אחרי דחייה של שנה בשל מגיפת הקורונה. משחקי טוקיו 2020, שמרו על שמם למרות שהם נערכים ב-2021, יהיו המשחקים האולימפיים ה-32 במספר, נפתחו ב-23 ביולי ויימשכו עד ה-8 באוגוסט, ויכללו 33 ענפים, 339 תחרויות ב-42 אתרים שונים.

וואלה! ספורט עוקבת אחר המשלחת הישראלית הגדולה ביותר אי פעם למשלחת בכחול לבן - 90 ספורטאים - אחר כל התחרויות, מהשלבים המוקדמים ועד לקרבות המדליה, ממזרן הג'ודו עד הבריכה, מאולם ההתעמלות למשטח האתלטיקה ועד למגרש הבייסבול שעורך הופעת בכורה במשחקים האולימפיים.

המשחקים האולימפיים יועברו על ידי ערוץ הספורט ויורוספורט.

עוד בוואלה!

המדריך המפורט: לוח התחרויות המלא של כל הענפים

לכתבה המלאה

8.8

  • 1:00-3:45 מארו טפרי (אתלטיקה) - מרתון גברים
  • 1:00-3:45 גירמה אמרה (אתלטיקה) - מרתון גברים
  • 1:00-3:45 איימרו עלמיה (אתלטיקה) - מרתון גברים
  • 5:00-7:00 יאנה קרמרנקו, אופיר דיין, יוליאנה טלגין, נטלי רייץ, קארין וקסמן (התעמלות אומנותית) - גמר קרב רב קבוצתי

23.7

  • 7:00-9:00 איתי שני (קשתות) - מקצה דירוג

24.7

  • 4:50 אלכס שטילוב (התעמלות) - מוקדמות תרגיל הקרקע
  • 4:50 ארטיום דולגופיאט (התעמלות) - מוקדמות תרגיל הקרקע
  • 5:15 ארטיום דולגופיאט (התעמלות) - מוקדמות סוס הסמוכות
  • 4:00-11:00 אבישג סמברג (טאקוונדו) - עד 49 ק"ג נשים, סיבוב ראשון + רבעי גמר + חצאי גמר
  • 7:00 מישה זילברמן (בדמינטון) - משחק ראשון בשלב הבתים
  • 5:00-8:30 שירה ראשוני (ג'ודו) - עד 48 ק"ג נשים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 12:30 שירה ראשוני (ג'ודו) - עד 48 ק"ג נשים, הקרב על הארד
  • 13:00-16:40 אבישג סמברג (טאקוונדו) - עד 49 ק"ג נשים, בית הניחומים + קרבות המדליות
  • 13:05 רון פולונסקי (שחייה) - 400 מטר מעורב אישי, מוקדמות
  • 13:30 אנסטסיה גורבנקו (שחייה) - 100 מטר פרפר, מוקדמות

25.7

  • 4:20-7:20 ענת ליליאור (גלישת גלים) - סיבוב ראשון נשים
  • 4:40 קסניה פוליקארפובה (בדמינטון) - משחק ראשון בשלב הבתים
  • 5:00-8:30 גילי כהן (ג'ודו) - עד 52 ק"ג נשים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 5:00-8:30 ברוך שמאילוב (ג'ודו) - עד 66 ק"ג גברים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 6:05-8:30 יואב כהן (שייט) - ניל פרייד גברים, שיוטים 1-3
  • 6:05-7:30 שי קקון (שייט) - לייזר רדיאל נשים, שיוטים 1-2
  • 7:00-9:00 סרגיי ריכטר (קליעה) - רובה אוויר ל-10 מטר גברים, מוקדמות
  • 7:00-11:30 עומר שפירא (אופניים) - מירוץ אופני כביש נשים
  • 9:00-10:00 ענת ליליאור (גלישת גלים) - סיבוב שני נשים
  • 9:05-11:30 קטי ספיצ'קוב (שייט) - ניל פרייד נשים, שיוטים 1-3
  • 11:00-13:50 ברוך שמאילוב (ג'ודו) - עד 66 ק"ג גברים, בית הניחומים
  • 11:05 ליהיא רז (התעמלות) - מוקדמות, נשים
  • 13:00 אנסטסיה גורבנקו (שחייה) - 100 מטר גב נשים, מוקדמות
  • 13:20 דניס לוקטב (שחייה) - 200 מטר חופשי גברים, מוקדמות
  • 14:20 יעקב טומרקין (שחייה) - 100 מטר גב גברים, מוקדמות
  • 14:20 מיכאל לייטרובסקי (שחייה) - 100 מטר גב גברים, מוקדמות

26.7

  • 0:30 רן שגיב (טריאתלון) - גברים
  • 0:30 שחר שגיב (טריאתלון) - גברים
  • 5:50 אנסטסיה גורבנקו (שחייה) - 100 מטר גב, חצאי גמר
  • 5:00-8:30 תמנע נלסון לוי (ג'ודו) - עד 57 ק"ג נשים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 5:00-8:30 טוהר בוטבול (ג'ודו) - עד 73 ק"ג גברים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 5:20 מישה זילברמן (בדמינטון) - משחק שני בשלב הבתים
  • 6:05-8:30 קטי ספיצ'קוב (שייט) - ניל פרייד נשים, שיוטים 4-6
  • 8:30-10:30 שי קקון (שייט) - לייזר רדיאל נשים, שיוטים 3-4
  • 9:00-11:30 יואב כהן (שייט) - ניל פרייד גברים, שיוטים 4-6
  • 9:00 שלומי חיימי (אופניים) - מירוץ אופני הרים
  • 11:00-13:50 תמנע נלסון לוי (ג'ודו) - עד 57 ק"ג נשים, בית הניחומים
  • 11:00-13:50 טוהר בוטבול (ג'ודו) - עד 73 ק"ג גברים, בית הניחומים
  • 13:00 אנדראה מורז (שחייה) - 200 מטר חופשי נשים, מוקדמות
  • 13:55 אנסטסיה גורבנקו (שחייה) - 200 מטר מעורב אישי נשים, מוקדמות

27.7

  • 5:41 אנסטסיה גורבנקו (שחייה) - גמר 100 מטר גב נשים
  • 5:00-8:30 גילי שריר (ג'ודו) - עד 63 ק"ג נשים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 5:00-8:30 שגיא מוקי (ג'ודו) - עד 81 ק"ג גברים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 5:55 אנסטסיה גורבנקו (שחייה) - 200 מטר מעורב אישי נשים, חצאי גמר
  • 6:05-8:30 שי קקון (שייט) - לייזר רדיאל נשים, שיוטים 5-6
  • 6:40 קסניה פוליקארפובה (בדמינטון) - משחק שני בשלב הבתים
  • 13:00 מירון חרותי (שחייה) - 100 מטר חופשי גברים, מוקדמות
  • 13:50 רון פולונסקי (שחייה) - 200 מטר חזה גברים, מוקדמות
  • 14:15 שליחים (שחייה) - 4X200 מטר חופשי גברים, מוקדמות

28.7

  • 4:48 איתי שני (קשתות) - סיבוב ראשון מול הירוקי מוטו
  • 5:00-8:30 לי קוכמן (ג'ודו) - עד 90 ק"ג גברים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 5:30 עומר שפירא (אופניים) - מירוץ אופני כביש נגד השעון נשים
  • 6:05-8:30 יואב כהן (שייט) - ניל פרייד גברים, שיוטים 7-9
  • 6:15-8:30 קטי ספיצ'קוב (שייט) - ניל פרייד נשים, שיוטים 7-9
  • 13:00 אנדראה מורז (שחייה) - 100 מטר חופשי נשים, מוקדמות
  • 13:25 יעקב טומרקין (שחייה) - 200 מטר גב גברים, מוקדמות
  • 13:50 אנסטסיה גורבנקו (שחייה) - 200 מטר חזה נשים, מוקדמות
  • 14:15 רון פולונסקי (שחייה) - 200 מטר מעורב אישי גברים, מוקדמות
  • 14:15 גל כהן גרומי (שחייה) - 200 מטר מעורב אישי גברים, מוקדמות

29.7

  • 5:00-8:30 ענבר לניר (ג'ודו) - עד 78 ק"ג נשים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 5:00-8:30 פיטר פלצ'יק (ג'ודו) - עד 100 ק"ג גברים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 6:10-8:30 נויה ברעם ושחר טיבי (שייט) - מפרשיות 470 נשים
  • 6:15 שי קקון (שייט) - לייזר רדיאל נשים, שיוטים 7-8
  • 7:05-9:30 קטי ספיצ'קוב (שייט) - ניל פרייד נשים, שיוטים 10-12
  • 9:20-11:30 יואב כהן (שייט) - ניל פרייד גברים, שיוטים 10-12
  • 11:00-13:50 פיטר פלצ'יק (ג'ודו) - עד 100 ק"ג גברים, בית הניחומים
  • 13:00 נבחרת ישראל (בייסבול) - דרום קוריאה: משחק ראשון בשלב הבתים
  • 13:54 תומר פרנקל (שחייה) - 100 מטר פרפר גברים, מוקדמות
  • 14:16 אביב ברזלי (שחייה) - 200 מטר גב נשים, מוקדמות
  • 14:27 אנסטסיה גורבנקו, איתי גולדפדן, אנדי מורז, גל כהן גרומי (שחייה) - 4X100 מטר מעורב שליחים מעורבים

30.7

  • 5:42: אביב ברזלי (שחייה) - 200 מטר גב נשים, חצי גמר
  • 5:00-8:30 רז הרשקו (ג'ודו) - מעל 78 ק"ג נשים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 5:00-8:30 אורי ששון (ג'ודו) - מעל 100 ק"ג גברים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 5:40 דיאנה וייסמן (אתלטיקה) - 100 מטר נשים, מוקדמות
  • 6:05-8:00 שי קקון (שייט) - לייזר רדיאל נשים, שיוטים 9-10
  • 6:15-8:30 נויה ברעם ושחר טיבי (שייט) - מפרשיות 470 נשים
  • 13:00 נבחרת ישראל (בייסבול) - ארצות הברית: משחק שני בשלב הבתים
  • 13:18 מירון חרותי (שחייה) - 50 מטר חופשי גברים, מוקדמות
  • 13:00 סלאמוויט באיולין-טפרי (אתלטיקה) - 5,000 מטר נשים, מוקדמות
  • 13:05 חנה קנייזבה מיננקו (אתלטיקה) - קפיצה משולשת נשים, מוקדמות
  • 13:38 אנדראה מורז (שחייה) - 50 מטר חופשי נשים, מוקדמות

31.7

  • 3:43 איתי שני (קשתות) - שמינית הגמר
  • 5:43 גורבנקו, גולדפדן, מורז, כהן גרומי (שחייה) - גמר 4X100 מטר מעורב שליחים מעורבים
  • 5:00-8:30 תחרות קבוצתית (ג'ודו) - סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 8:30-9:30 קטי ספיצ'קוב (שייט) - ניל פרייד נשים, שיוט המדליות
  • 9:30-11:00 יואב כהן (שייט) - ניל פרייד גברים, שיוט המדליות
  • 11:20תחרות קבוצתית (ג'ודו) - הקרב על הארד

1.8

  • 4:10 אדווה כהן (אתלטיקה) - 3,000 מטר מכשולים נשים, מוקדמות
  • 6:00 נבחרת ישראל (בייסבול) - מקסיקו
  • 6:05-8:20 נויה ברעם ושחר טיבי (שייט) - מפרשיות 470 נשים
  • 11:00 ארטיום דולגופיאט (התעמלות) - תרגיל קרקע גברים, גמר
  • 14:20 חנה קנייזבה מיננקו (אתלטיקה) - קפיצה משולשת נשים, גמר

2.8

  • 6:00 נבחרת ישראל (בייסבול) - דרום קוריאה
  • 13:30-15:30 עדן בלכר ושלי בובריצקי (שחייה אומנותית) - תרגיל הדואט החופשי
  • 15:40 סלאמוויט באיולין-טפרי (אתלטיקה) - 5,000 מטר נשים, גמר

3.8

  • 6:05-8:30 נויה ברעם ושחר טיבי (שייט) - מפרשיות 470 נשים
  • 13:00 נבחרת ישראל (בייסבול) - הרפובליקה הדומיניקנית
  • 13:00-14:45 אשלי בונד, דני ג'יי וולדמן, אלברטו משען, טדי ולוק (רכיבה על סוסים) - קפיצות ראווה, מוקדמות אישי
  • 13:30-15:00 עדן בלכר ושלי בובריצקי (שחייה אומנותית) - תרגיל הדואט הטכני

4.8

  • 7:50 דוד ליטבינוב (הרמת משקולות) - מעל 109 ק"ג גברים, מוקדמות
  • 9:33 נויה ברעם ושחר טיבי (שייט) - מפרשיות 470 נשים, שיוט המדליות
  • 13:00-13:45 אשלי בונד (רכיבה על סוסים) - קפיצות ראווה, גמר אישי

5.8

  • 0:30-3:15 מתן רודיטי (שחייה במים פתוחים) - 10 ק"מ גברים

6.8

  • 4:20-11:30 לינוי אשרם (התעמלות אומנותית) - מוקדמות קרב רב אישי
  • 4:20-11:30 ניקול זליקמן (התעמלות אומנותית) - מוקדמות קרב רב אישי
  • 13:00-14:05 נבחרת ישראל (רכיבה על סוסים) - קפיצות ראווה, מוקדמות קבוצתי

7.8

  • 0:00-3:15 לונה צ'מטאי סלפטר (אתלטיקה) - מרתון נשים
  • 0:00-3:15 מאור טיורי (אתלטיקה) - מרתון נשים
  • 4:00-7:00 יאנה קרמרנקו, אופיר דיין, יוליאנה טלגין, נטלי רייץ, קארין וקסמן (התעמלות אומנותית) - מוקדמות קרב רב קבוצתי
  • 9:20-11:30 לינוי אשרם (התעמלות אומנותית) - גמר קרב רב אישי
  • 9:20-11:30 ניקול זליקמן (התעמלות אומנותית) - גמר קרב רב אישי
  • 13:45 סלאמוויט באיולין-טפרי (אתלטיקה) - 10,000 מטר נשים
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully