וואלה!

יום 16 בריו: נבחרת ההתעמלות האמנותית בגמר, שלושה ישראלים במרתון

יש צ'אנס למדליה ישראלית ביום הנעילה? נבחרת ההתעמלות האמנותית תתחרה בגמר הקרב רב (החל מ-17:00), מוגס, טפרי וגואדה יעמדו על קו הזינוק במרתון וחיימי ינסה להפתיע במרוץ אופני ההרים

מערכת וואלה! ספורט
מערכת וואלה!

אולימפיאדת ריו 2016 תגיע היום (ראשון) לסיומה. מה מצפה לנציגינו האחרונים ביום הנעילה?

טוב לדעת (מקודם)

הטיפול הטבעי שמנצח את כאבי הגב - בלי לצאת מהבית

לכתבה המלאה

מרתון (15:30)

שלושה ישראלים יעמדו על קו הזינוק ויהיו חלק מ-155 רצי המרתון: טמסה מוגס, מארו טפרי, אגז'ה גואדה. הראשון, שהתחרה בעברו כרץ 10,000 מטר, העפיל למשחקים לאחר שקבע את הקריטריון במרתון ברלין הקודם, בו גם קבע את שיאו האישי - 2:15.29 שעות. טפרי בן ה-23 משתתף גם הוא באולימפיאדה ראשונה ומקווה לשפר את השיא האישי שקבע לפני כארבעה חודשים ברוטרדאם - 2:18:19 שעות. גם גוארדה השיג את הקריטריון ברוטרדאם עם תוצאה נאה של 2:18:51 שעות.

הכישרון הצעיר ימשיך להתקדם? טפרי (צילום: מאיר ארזי, LilianePhoto.com)

התעמלות אמנותית (החל מ-17:00)

נבחרת ההתעמלות האמנותית של ישראל, הכוללת את אלונה קושבצקי, יובל פילו, אידה מיירין, קרינה ליחבר ויקטרינה לבינה, תתמודד בגמר הקרב רב אחרי שסיימה אמש במקום השישי הכללי. בניגוד למוקדמות, בהן ישראל עלתה להתחרות ראשונה, הפעם היא תתחרה שנייה ותקווה להפתיע ולהתברג באחד משלושת המקומות הראשונים. התרגיל הראשון ייערך בסביבות השעה 17:00, התרגיל השני בסביבות 17:50.

ישיג תוצאה מכובדת? חיימי (צילום: GettyImages)

אופני הרים (החל מ-18:30)

רוכב האופניים שלומי חיימי יערוך הופעה ראשונה במשחקים האולימפיים וינסה לשריין לעצמו מקום מכובד כשיתחרה בגמר במרוץ אופני הרים. חיימי בן ה-27, שסיים במקום ה-18 במשחקים האירופיים בבאקו, יתחרה במסלול הרביעי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully