וואלה!

בטלוויזיה הקוריאנית הציבו תמונה של צ'רנוביל כדי להציג את אוקראינה

ערוץ הטלוויזיה הממלכתי במדינה החליט להעלות תמונה מייצגת מכל מדינה וכיתוב. ליד האיטי הייתה תמונה של אנשים בורחים ונכתב שהיא "מזוהה עם הפיכות". על איי מרשל נכתב: "הייתה אתר ניסויים גרעיניים של ארצות הברית"

מערכת וואלה! ספורט
שיחה של יניב טוכמן כתב וואלה ספורט עם אילנה רומנו אלמנתו של יוסף רומנו מחללי הטבח במינכן (מערכת וואלה!)

פאדיחה גדולה ברשת הטלוויזיה הממלכתית של דרום קוריאה, MBC. ברשת החליטו להעלות על המסך תמונות של דברים שמסמלים כל מדינה בזמן שהמשלחות האולימפיות צעדו לתוך האצטדיון בטוקיו. כך למשל כשהאיטלקים עלו הופיעה בצד פיצה כשהנורבגים עלו הייתה תמונה של סלמון.

עד כאן הדברים הקונבנציונלים. כשהמשלחת האוקראינית נכנסה לאצטדיון מה שהופיע לידה זו תמונה של הריסות צ'רנוביל כמה שמזוהה עם המדינה. ליד האיטי הופיעה תמונה של הפיכה ונכתב גם הסבר: "המצב הפוליטי בעייתי בעקבות ההתנקשות בנשיא". כשהסורים נכנסו נכתב: "עשירה במשאבים תת קרקעיים, מלחמת אזרחים משתוללת שם כבר עשר שנים".

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

לכתבה המלאה
אופס (צילום: צילום מסך, מתוך הטלוויזיה הקוריאנית)
כשהאיטי נכנסה זה מה שהופיע (צילום: צילום מסך, מתוך הטלוויזיה הקוריאנית)
זה התחיל בצורה לגיטימית עם נורבגיה וסלמון (צילום: צילום מסך, מתוך שידורי הטלוויזיה)
גם איטליה ופיצה זה בסך הכול מקובל (צילום: צילום מסך, מתוך הטלוויזיה הקוריאנית)

כשאיי מרשל נכנסה נכתב: "הייתה בעבר אתר ניסויים גרעיניים של ארצות הברית ומורכבת מיותר מ-1,200 איים". אל סלבדור הוצגה על ידי תמונה של ביטקוין. ליד שבדיה היה רצון לכתוב "מדינת רווחה מפותחת", אבל בשל שגיאת כתיב הופיע שם משהו שמתורגם ל"מרק דם פרה", שנחשב למעדן בדרום קוריאה.

הרשת התנצלה לאחר מכן ונכתב שם: "בשידור טקס הפתיחה היום נעשה שימוש בתמונות לא ראויות במדינות כמו אוקראינה והאיטי. בנוסף, תמונות וכתוביות לא הולמות שומשו למדינות אחרות. אנחנו מתנצלים בפנים הצופים מאוקראינה ושאר המדינות".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully