וואלה!

שטילוב על דולגופיאט: "מדובר בספורטאי עם דרגת קושי גבוהה"

אלוף אירופה לשעבר הגיע לאולפן 103FM ופרגן לאלוף האולימפי הטרי: "אני שמח שהוא הצליח לעמוד בלחץ, הוא עשה תרגיל טוב מההתחלה עד הסוף"

01/08/2021
מערכת וואלה!

בשיחה עם חברי צוות התוכנית, אלוף אירופה לשעבר אלכס שטילוב ביקש לברך את האלוף האולימפי החדש, ארטיום דולגופיאט, והחמיא להישג שלו.

שטילוב הסביר כיצד ניתן הניקוד וניתח את הביצוע של המתעמל הישראלי: "ארטיום הוא בכלל בין המתעמלים עם דרגת הקושי הכי גבוהה מאלו שביצעו היום את התרגילים. זה מה שהוא עושה בדרך כלל אבל מה שמאפיין אותו זה הביצועים שלו, הוא תמיד מקבל עליהם ציון טוב, והיום בשובר שוויון עם הספרדי - הוא עבר אותו בביצוע".

עוד הוסיף שטילוב: "הוא לא עשה את תרגיל חייו, במוקדמות למשל הוא עשה תרגיל הרבה יותר טוב. אבל למזלנו היום רוב המתעמלים לא עמדו בלחץ, היו מתחת לציפיות של עצמם ועשו שגיאות גסות - מה שארטיום לא עשה. ואני שמח שארטיום כן הצליח לעמוד בלחץ, הוא עשה תרגיל טוב מההתחלה ועד הסוף, אולי לא הכי מבריק שלו, אבל היום זה הספיק".

טוב לדעת (מקודם)

כניסה בלעדית לפסטיבל מוזיקה אלקטרונית שכולו אנרגיות גבוהות

מוגש מטעם XL ישראל

עוד התייחס למצב הענף בארץ: "אין ספק שאנחנו במגמת שיפור מכל הבחינות, נתחיל בכמות הילדים שעוסקים בהתעמלות. כשאני הגעתי להתאמן במועדון מכבי ת"א היו 3-4 ילדים, עכשיו יש כבר מאות ילדים שמתאמנים שם. וגם יש גדילה במתקנים, אמנם לא בקצב שאנחנו רוצים לראות, אבל יש כבר כמה אולמות התעמלות. אנחנו כן רואים שלוקחים את העניין הזה ברצינות ואני מאמין שהתנאים עוד ישתפרו בעתיד".

בהמשך הפליג בשבחיו של המאמן סרגיי וייסבורג, שהיה גם המאמן שלו: "אין עוררין על כך שהוא אחד המאמנים הכי טובים בעולם, לא רק במכשיר הקרקע אלא בכלל בתחום ההתעמלות. הוא הגיע איתי ל-3 גמרים אולימפיים והיום לגמר של ארטיום, והוא בא עם הצניעות שלו, לא יצא בהצהרות שאנחנו נוסעים להביא מדליה ושהוא המאמן הכי טוב, הכין את ארטיום כמו שצריך והצליח לעשות מה שאף אחד לא עשה במדינה הזאת".

  • ארטיום דולגופיאט

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully