וואלה!

מה רואים היום? הישראלים ביום א' באולימפיאדה

אחרי הפתיחה המוצלחת, הישראלים רוצים להמשיך את המומנטום. קטי ספיצ'קוב מתחילה בים את הדרך למדליה, טומרקין בבריכה וגילי כהן בג'ודו. התחרויות של הישראלים ישודרו בערוץ הספורט, המשחקים משודרים גם ביורוספורט

מערכת וואלה! ספורט
בווידאו: מדליה ראשונה לישראל: כך הגיבה המשפחה לניצחון של אבישג סמברג (צילום: שלומי גבאי)

אחרי הזכייה הנהדרת של אבישג סמברג במדליית הארד בטקוואנדו, אולימפיאדת טוקיו נכנסת לעוד יום תחרויות שיהיה הפעם אפילו גדוש יותר בישראלים. ערוץ הספורט יעביר את שידורי הישראלים ואחרים, יחד עם הערוצים הייעודיים של יורוספורט ב-YES.

מתחילה במירוץ למדליה. קטי ספיצ'קוב (צילום: AP, Bernat Armangue)
  • 4:20-7:20 ענת ליליאור (גלישת גלים) - סיבוב ראשון נשים
  • 4:40 אנסטסיה גורבנקו (שחייה) - 100 מטר פרפר נשים, חצאי הגמר
  • 4:40 קסניה פוליקארפובה (בדמינטון) - משחק ראשון בשלב הבתים
  • 5:00-8:30 גילי כהן (ג'ודו) - עד 52 ק"ג נשים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 5:00-8:30 ברוך שמאילוב (ג'ודו) - עד 66 ק"ג גברים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 6:05-8:30 יואב כהן (שייט) - ניל פרייד גברים, שיוטים 1-3
  • 6:05-7:30 שי קקון (שייט) - לייזר רדיאל נשים, שיוטים 1-2
  • 7:00-9:00 סרגיי ריכטר (קליעה) - רובה אוויר ל-10 מטר גברים, מוקדמות
  • 7:00-11:30 עומר שפירא (אופניים) - מירוץ אופני כביש נשים
  • 9:00-10:00 ענת ליליאור (גלישת גלים) - סיבוב שני נשים
  • 9:05-11:30 קטי ספיצ'קוב (שייט) - ניל פרייד נשים, שיוטים 1-3
  • 9:30-10:10 סרגיי ריכטר (קליעה) - רובה אוויר ל-10 מטר גברים, גמר
  • 11:00-13:50 גילי כהן (ג'ודו) - עד 52 ק"ג נשים, בית הניחומים + חצאי גמר + גמרים
  • 11:00-13:50 ברוך שמאילוב (ג'ודו) - עד 66 ק"ג גברים, בית הניחומים + חצאי גמר + גמרים
  • 11:05 ליהיא רז (התעמלות) - מוקדמות, נשים
  • 13:00 אנסטסיה גורבנקו (שחייה) - 100 מטר גב נשים, מוקדמות
  • 13:20 דניס לוקטב (שחייה) - 200 מטר חופשי גברים, מוקדמות
  • 14:20 יעקב טומרקין (שחייה) - 100 מטר גב גברים, מוקדמות
  • 14:20 מיכאל לייטרובסקי (שחייה) - 100 מטר גב גברים, מוקדמות

עוד בוואלה!

מדליה ראשונה של ישראל בטוקיו: אבישג סמברג הדהימה עם ארד בטאקוונדו

לכתבה המלאה
להמשיך את הפתיחה הטובה בג'ודו. גילי כהן (צילום: אתר רשמי, עודד קרני, איגוד הג'ודו)

שאר האירועים היום

  • שחייה
  • 4:30 גמר 400 מטר מעורב אישי גברים
  • 4:40 חצי גמר 100 מטר פרפס נשים
  • 4:52 גמר 400 מטר חופשי גברים
  • 5:12 גמר 400 מטר מעורב אישי נשים
  • 5:33 חצי גמר 100 מטר חזה גברים
  • 5:45 גמר 4X100 מטר חופשי נשים
  • 13:02 מוקדמות 100 מטר גב נשים
  • 13:22 מוקדמות 200 מטר חופשי גברים
  • 13:59 מוקדמות 100 מטר חזה נשים
  • 14:19 מוקדמות 100 מטר גב גברים
  • 14:39 מוקדמות 400 מטר חופשי נשים
  • 15:10 מוקדמות 4X100 מטר חופשי גברים
  • כדורסל גברים
  • 4:00 איראן - צ'כיה
  • 7:40 גרמניה - איטליה
  • 11:20 אוסטרליה - ניגריה
  • 15:00 צרפת - ארצות הברית
  • כדורגל גברים
  • 10:30 מצרים - ארגנטינה
  • 11:00 צרפת - דרום אפריקה
  • 11:00 ניו זילנד - הונדורס
  • 11:30 ברזיל - חוף השנהב
  • 13:30 אוסטרליה - ספרד
  • 14:00 יפן - מקסיקו
  • 14:00 רומניה - דרום קוריאה
  • 14:30 ערב הסעודית - גרמניה
  • התעמלות מכשירים
  • 4:00-7:30 מוקדמות נשים
  • 9:10-12:45 מוקדמות נשים
  • 14:20-16:00 מוקדמות נשים
  • ג'ודו
  • 5:00 נשים עד 52 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 5:00 גברים עד 66 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 11:00 נשים עד 52 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • 11:00 גברים עד 66 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • איגרוף
  • 5:00-8:45 סיבוב ראשון משקל זבוב נשים
  • 5:00-8:45 סיבוב ראשון משקל בינוני נשים
  • 5:00-8:45 סיבוב ראשון משקל קל גברים
  • 5:00-8:45 סיבוב ראשון משקל קל-כבד גברים
  • 11:00-15:00 סיבוב ראשון משקל זבוב נשים
  • 11:00-15:00 סיבוב ראשון משקל קל גברים
  • 11:00-15:00 סיבוב ראשון משקל קל-כבד גברים
  • שיט
  • 6:00 ניל פרייד גברים - מקבץ ראשון
  • 6:00 ניל פרייד נשים - מקבץ ראשון
  • 6:00 לייזר גברים - מקבץ ראשון
  • 6:00 לייזר רדיאל נשים - מקבץ ראשון
  • טניס גברים
  • 5:00 משחקי הסיבוב הראשון
  • טניס זוגות גברים
  • 5:00 משחקי הסיבוב הראשון
  • טניס נשים
  • 5:00 משחקי הסיבוב הראשון
  • טניס זוגות נשים
  • 5:00 משחקי הסיבוב הראשון
  • קאנו\קיאק סלאלום
  • 10:00-13:45 מוקדמות קאנו גברים
  • 10:00-13:45 מוקדמות קיאק נשים
  • בדמינטון
  • 4:00-9:30 שלב בתים יחידים
  • 4:00-9:30 שלב בתים יחידות
  • 4:00-9:30 שלב בתים זוגות גברים
  • 4:00-9:30 שלב בתים זוגות נשים
  • 4:00-9:30 שלב בתים זוגות מעורבים
  • 12:00-15:30 שלב בתים יחידים
  • 12:00-15:30 שלב בתים יחידות
  • 12:00-15:30 שלב בתים זוגות גברים
  • 12:00-15:30 שלב בתים זוגות נשים
  • 12:00-15:30 שלב בתים זוגות מעורבים
  • סיף
  • 3:00-10:20 סיבוב ראשון רומח נשים
  • 3:00-10:20 סיבוב ראשון דקר גברים
  • 3:00-10:20 סיבוב שני רומח נשים
  • 3:00-10:20 סיבוב שני דקר גברים
  • 3:00-10:20 סיבוב שלישי רומח נשים
  • 3:00-10:20 סיבוב שלישי דקר גברים
  • 3:00-10:20 רבע גמר רומח נשים
  • 3:00-10:20 רבע גמר דקר גברים
  • 12:00-16:10 חצי גמר רומח נשים
  • 12:00-16:10 חי גמר דקר גברים
  • 12:00-16:10 קרב על הארד רומח נשים
  • 12:00-16:10 קרב על הארד דקר גברים
  • 12:00-16:10 קרב על הזהב רומח נשים
  • 12:00-16:10 קרב על הזהב דקר גברים
  • טניס שולחן
  • 4:00-6:00 רבע גמר זוגות מעורבים
  • 8:00-11:45 סיבוב שני גברים
  • 8:00-11:45 סיבוב שני נשים
  • 14:00-16:00 חצי גמר זוגות מעורבים
  • קליעה
  • 3:00-10:00 מוקדמות סקיט נשים
  • 3:00-10:00 מוקדמות סקיט גברים
  • 3:00-10:30 מוקדמות אקדח אוויר 10 מטר נשים
  • 3:00-10:30 גמר אקדח אוויר 10 מטר נשים
  • 3:00-10:30 מוקדמות רובה אוויר 10 מטר גברים
  • 3:00-10:30 גמר רובה אוויר 10 מטר גברים
  • קשתות
  • 3:30-6:00 שמינית גמר קבוצתי נשים
  • 7:45-11:25 רבע גמר קבוצתי נשים
  • 7:45-11:25 חצי גמר קבוצתי נשים
  • 7:45-11:25 קרב על הארד קבוצתי נשים
  • 7:45-11:25 קרב על הזהב קבוצתי נשים
  • טאקוונדו
  • 4:00-11:00 שמינית גמר עד 57 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 שמינית גמר עד 68 ק"ג גברים
  • 4:00-11:00 רבע גמר עד 57 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 רבע גמר עד 68 ק"ג גברים
  • 4:00-11:00 חצי גמר עד 57 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 חצי גמר עד 68 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 בית ניחומים עד 57 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 בית ניחומים עד 68 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 קרבות על הארד עד 57 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 קרבות על הארד עד 68 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 קרב על הזהב עד 57 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 קרב על הזהב עד 68 ק"ג גברים
  • אופני כביש
  • 6:00-11:35 מירוץ נשים
  • קפיצה למים
  • 9:00-10:00 קפיצה סינכרונית מ-3 מטר נשים
  • חתירה
  • 3:00-5:40 חצי גמר יחידים ה'/ו'
  • 3:00-5:40 חצי גמר יחידות ה'/ו'
  • 3:00-5:40 בית ניחומים זוג גברים
  • 3:00-5:40 בית ניחומים זוג נשים
  • 3:00-5:40 בית ניחומים דאבל סקאל קל גברים
  • 3:00-5:40 בית ניחומים דאבל סקאל קל נשים
  • 3:00-5:40 בית ניחומים רביעיית גברים
  • 3:00-5:40 בית ניחומים רביעיית נשים
  • 3:00-5:40 שמיניית גברים
  • 3:00-5:40 שמיניית נשים
  • כדורעף נשים
  • 3:00 רוסיה - איטליה
  • 5:40 ארצות הברית - ארגנטינה
  • 8:20 סרביה - הרפובליקה הדומיניקנית
  • 10:40 סין - טורקיה
  • 13:40 יפן - קניה
  • 15:20 ברזיל - דרום קוריאה
  • כדורמים גברים
  • 4:00 דרום אפריקה - איטליה
  • 5:30 הונגריה - יוון
  • 8:00 ארצות הברית - יפן
  • 9:30 אוסטרליה - מונטנגרו
  • 12:20 סרביה - ספרד
  • 13:50 קרואטיה - קזחסטן
  • כדוריד נשים
  • 3:00 הולנד - יפן
  • 5:00 רוסיה - ברזיל
  • 8:15 מונטנגרו - אנגולה
  • 10:15 נורבגיה - דרום קוריאה
  • 13:30 ספרד - שבדיה
  • 15:30 הונגריה - צרפת
  • הוקי שדה גברים
  • 12:30 הודו - אוסטרליה
  • 13:00 יפן - ארגנטינה
  • 14:45 ספרד - ניו זילנד
  • 15:15 דרום אפריקה - הולנד
  • הוקי שדה נשים
  • 3:30 בריטניה - גרמניה
  • 4:00 אוסטרליה - ספרד
  • 5:45 יפן - סין
  • 6:15 ניו זילנד - ארגנטינה
  • הרמת משקולות
  • 5:50-8:00 עד 61 ק"ג גברים ועד 67 ק"ג גברים - קבוצה ב'
  • 9:50-12:00 עד 61 ק"ג גברים קבוצה א'
  • 13:50-16:00 עד 65 ק"ג גברים קבוצה א'
  • סופטבול
  • 4:00 אוסטרליה - ארצות הברית
  • 8:30 קנדה - יפן
  • 14:00 איטליה - מקסיקו
  • גלישת גלים
  • 1:00-10:20 סיבוב ראשון גברים
  • 1:00-10:20 סיבוב ראשון נשים
  • 1:00-10:20 סיבוב שני גברים
  • 1:00-10:20 סיבוב שני נשים
  • סקייטבורד
  • 3:00-8:00 מוקדמות רחוב גברים
  • 3:00-8:00 גמר רחוב גברים
  • כדורעף חופים
  • 3:00-6:50 ארבעה משחקים בבתים המוקדמים
  • 9:00-11:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • 14:00-16:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • כדורסל 3X3 גברים
  • 5:35 רוסיה - בלגיה
  • 6:00 פולין - סרביה
  • 9:00 סין - לטביה
  • 9:25 סרביה - בלגיה
  • 12:40 רוסיה - פולין
  • 13:05 יפן - הולנד
  • 16:00 הולנד - סין
  • 16:25 לטביה - יפן
  • כדורסל 3X3 נשים
  • 4:15 יפן - מונגוליה
  • 4:40 רומניה - איטליה
  • 8:00 מונגוליה - רוסיה
  • 8:25 סין - איטליה
  • 11:30 רומניה - ארצות הברית
  • 11:55 יפן - צרפת
  • 15:00 סין - צרפת
  • 15:25 רוסיה - ארצות הברית
  • רכיבה על סוסים
  • 11:00-16:15 רכיבה אומנותית קבוצתי ואישי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully