וואלה!

מה רואים היום? הישראלים ביום ב' באולימפיאדה

שתי תקוות למדליה בג'ודו, המשך השיוטים של ספיצ'קוב ויואב כהן, גורבנקו במקצה החזק שלה וגם טריאתלון ובדמינטון. התחרויות של הישראלים ישודרו בערוץ הספורט, המשחקים משודרים גם ביורוספורט

מערכת וואלה! ספורט
אימו של ברוך שמאילוב (צילום וידאו: שלומי גבאי)

גם ביום שני, שיהיה יומה השלישי של אולימפיאדת טוקיו, הג'ודו הישראלי יעמוד במוקד עם טוהר בוטבול ותמנע נלסון לוי. גם השיוטים בדגם הניל פרייד יימשכו עם המועמדים למדליה, קטי ספיצ'קוב ויואב כהן. ערוץ הספורט יעביר את שידורי הישראלים ואחרים, יחד עם הערוצים הייעודיים של יורוספורט ב-YES.

עוד בוואלה!

על כל הקופה: ניתוח המירוץ הנפלא של עומר שפירא

לכתבה המלאה
יוצא לעוד שלושה שיוטים. יואב כהן (צילום: רויטרס)

הישראלים

  • 0:30 רן שגיב (טריאתלון) - גברים
  • 0:30 שחר שגיב (טריאתלון) - גברים
  • 5:50 אנסטסיה גורבנקו (שחייה) - 100 מטר גב, חצאי גמר
  • 5:00-8:30 תמנע נלסון לוי (ג'ודו) - עד 57 ק"ג נשים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 5:00-8:30 טוהר בוטבול (ג'ודו) - עד 73 ק"ג גברים, סיבוב ראשון+סיבוב שני+רבעי גמר
  • 5:20 מישה זילברמן (בדמינטון) - משחק שני בשלב הבתים
  • 6:05-8:30 קטי ספיצ'קוב (שייט) - ניל פרייד נשים, שיוטים 4-6
  • 8:30-10:30 שי קקון (שייט) - לייזר רדיאל נשים, שיוטים 3-4
  • 9:00-11:30 יואב כהן (שייט) - ניל פרייד גברים, שיוטים 4-6
  • 9:00 שלומי חיימי (אופניים) - מירוץ אופני הרים
  • 11:00-13:50 תמנע נלסון לוי (ג'ודו) - עד 57 ק"ג נשים, בית הניחומים + חצאי גמר + גמרים
  • 11:00-13:50 טוהר בוטבול (ג'ודו) - עד 73 ק"ג גברים, בית הניחומים + חצאי גמר + גמרים
  • 13:00 אנדראה מורז (שחייה) - 200 מטר חופשי נשים, מוקדמות
  • 13:55 אנסטסיה גורבנקו (שחייה) - 200 מטר מעורב אישי נשים, מוקדמות
עולה להופעה ראשונה בטוקיו. לוקה דונצ'יץ' (צילום: רויטרס)

שאר אירועי היום

  • שחייה
  • 4:30 גמר 100 מטר פרפר נשים
  • 4:37 חצי גמר 200 מטר חופשי גברים
  • 4:50 חצי גמר 100 מטר חזה נשים
  • 5:12 גמר 100 מטר חזה גברים
  • 5:20 גמר 400 מטר חופשי נשים
  • 5:31 חצי גמר 100 מטר גב גברים
  • 5:53 חצי גמר 100 מטר גב נשים
  • 6:05 גמר 4X100 חופשי גברים
  • 13:02 מוקדמות 200 מטר חופשי נשים
  • 13:29 מוקדמות 200 מטר פרפר גברים
  • 13:56 מוקדמות 200 מטר מעורב אישי נשים
  • 14:32 מוקדמות 1,500 מטר חופשי נשים
  • כדורסל גברים
  • 7:40 ארגנטינה - סלובניה
  • 15:00 יפן - ספרד
  • כדורסל נשים
  • 4:00 דרום קוריאה - ספרד
  • 11:20 סרביה - קנדה
  • התעמלות מכשירים
  • 13:00-16:10 גמר קבוצתי גברים
  • ג'ודו
  • 5:00 נשים עד 57 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 5:00 גברים עד 73 ק"ג - הסיבובים הראשונים
  • 11:00 נשים עד 57 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • 11:00 גברים עד 73 ק"ג - בית הניחומים, חצאי הגמר וקרבות המדליות
  • איגרוף
  • 5:00-8:45 סיבוב ראשון משקל זבוב גברים
  • 5:00-8:45 סיבוב ראשון משקל בינוני גברים
  • 5:00-8:45 סיבוב שני משקל נוצה נשים
  • 11:00-15:00 סיבוב ראשון משקל זבוב גברים
  • 11:00-15:00 סיבוב ראשון משקל בינוני גברים
  • 11:00-15:00 סיבוב שני משקל נוצה נשים
  • שיט
  • 6:00 ניל פרייד גברים - מקבץ שני
  • 6:00 ניל פרייד נשים - מקבץ שני
  • 6:00 לייזר גברים - מקבץ שני
  • 6:00 לייזר רדיאל נשים - מקבץ שני
  • קפיצה למים
  • 9:00-10:00 קפיצה סינכרונית מ-10 מטר גברים
  • טריאתלון
  • 0:30-3:00 גברים
  • טניס גברים
  • 5:00 משחקי הסיבוב השני
  • טניס זוגות גברים
  • 5:00 משחקי שמינית הגמר
  • טניס נשים
  • 5:00 משחקי הסיבוב השני
  • טניס זוגות נשים
  • 5:00 משחקי שמינית הגמר
  • קאנו\קיאק סלאלום
  • 11:00-13:45 חצי גמר קאנו גברים
  • 11:00-13:45 גמר קאנו גברים
  • קליעה
  • 3:00-10:15 מוקדמות סקיט נשים
  • 3:00-10:15 מוקדמות סקיט גברים
  • 3:00-10:15 גמר סקיט נשים
  • 3:00-10:15 גמר סקיט גברים
  • בדמינטון
  • 4:00-9:30 שלב בתים יחידים
  • 4:00-9:30 שלב בתים יחידות
  • 4:00-9:30 שלב בתים זוגות גברים
  • 4:00-9:30 שלב בתים זוגות נשים
  • 4:00-9:30 שלב בתים זוגות מעורבים
  • 12:00-15:30 שלב בתים יחידים
  • 12:00-15:30 שלב בתים יחידות
  • 12:00-15:30 שלב בתים זוגות גברים
  • 12:00-15:30 שלב בתים זוגות נשים
  • 12:00-15:30 שלב בתים זוגות מעורבים
  • סיף
  • 3:00-10:20 סיבוב ראשון חרב נשים
  • 3:00-10:20 סיבוב ראשון רומח גברים
  • 3:00-10:20 סיבוב שני חרב נשים
  • 3:00-10:20 סיבוב שני רומח גברים
  • 3:00-10:20 סיבוב שלישי חרב נשים
  • 3:00-10:20 סיבוב שלישי רומח גברים
  • 3:00-10:20 רבע גמר חרב נשים
  • 3:00-10:20 רבע גמר רומח גברים
  • 12:00-16:10 חצי גמר חרב נשים
  • 12:00-16:10 חי גמר רומח גברים
  • 12:00-16:10 קרב על הארד חרב נשים
  • 12:00-16:10 קרב על הארד רומח גברים
  • 12:00-16:10 קרב על הזהב חרב נשים
  • 12:00-16:10 קרב על הזהב רומח גברים
  • טניס שולחן
  • 4:00-7:00 סיבוב שני גברים
  • 4:00-7:00 סיבוב שני נשים
  • 8:30-11:30 סיבוב שלישי גברים
  • 8:30-11:30 סיבוב שלישי נשים
  • 14:00-16:10 משחק על הארד זוגות מעורבים
  • 14:00-16:10 משחק על הזהב זוגות מעורבים
  • קשתות
  • 3:30-6:00 שמינית גמר קבוצתי גברים
  • 7:45-11:25 רבע גמר קבוצתי גברים
  • 7:45-11:25 חצי גמר קבוצתי גברים
  • 7:45-11:25 קרב על הארד קבוצתי גברים
  • 7:45-11:25 קרב על הזהב קבוצתי גברים
  • טאקוונדו
  • 4:00-11:00 שמינית גמר עד 67 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 שמינית גמר עד 80 ק"ג גברים
  • 4:00-11:00 רבע גמר עד 67 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 רבע גמר עד 80 ק"ג גברים
  • 4:00-11:00 חצי גמר עד 67 ק"ג נשים
  • 4:00-11:00 חצי גמר עד 80 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 בית ניחומים עד 67 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 בית ניחומים עד 80 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 קרבות על הארד עד 67 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 קרבות על הארד עד 80 ק"ג גברים
  • 13:00-16:30 קרב על הזהב עד 67 ק"ג נשים
  • 13:00-16:30 קרב על הזהב עד 80 ק"ג גברים
  • הרמת משקולות
  • 7:50-10:00 עד 55 ק"ג נשים - קבוצה ב'
  • 13:50-16:00 עד 55 ק"ג נשים - קבוצה א'
  • חתירה
  • 3:00-5:20 רבע גמר יחידות
  • 3:00-5:20 רבע גמר יחידים
  • 3:00-5:20 חצי גמר זוגות נשים
  • 3:00-5:20 חצי גמר זוגות גברים
  • 3:00-5:20 בית ניחומים רביעיית נשים
  • 3:00-5:20 בית ניחומים רביעיית גברים
  • כדורעף גברים
  • 3:00 איראן - ונצואלה
  • 5:40 ארצות הברית - רוסיה
  • 8:20 פולין - איטליה
  • 10:40 צרפת - טוניסיה
  • 13:40 יפן - קנדה
  • 15:20 ברזיל - ארגנטינה
  • כדורמים נשים
  • 8:00 ארצות הברית - סין
  • 9:30 רוסיה - הונגריה
  • 12:20 אוסטרליה - הולנד
  • 13:50 ספרד - קנדה
  • כדוריד גברים
  • 3:00 ברזיל - צרפת
  • 5:00 ארגנטינה - גרמניה
  • 8:15 מצרים - דנמרק
  • 10:15 ספרד - נורבגיה
  • 13:30 בחריין - פורטוגל
  • 15:30 יפן - שבדיה
  • הוקי שדה גברים
  • 3:30 גרמניה - בלגיה
  • 5:45 בריטניה - קנדה
  • הוקי שדה נשים
  • 4:00 הולנד - אירלנד
  • 6:15 אוסטרליה - סין
  • 12:30 דרום אפריקה - בריטניה
  • 13:00 ארגנטינה - ספרד
  • 14:45 יפן - ניו זילנד
  • 15:15 גרמניה - הודו
  • רוגבי גברים
  • 3:00-6:00 פיג'י - יפן
  • 3:00-6:00 בריטניה - קנדה
  • 3:00-6:00 ניו זילנד - דרום קוריאה
  • 3:00-6:00 אוסטרליה - ארגנטינה
  • 3:00-6:00 דרום אפריקה - אירלנד
  • 3:00-6:00 ארצות הברית - קניה
  • 10:30-13:30 בריטניה - יפן
  • 10:30-13:30 פיג'י - קנדה
  • 10:30-13:30 ניו זילנד - ארגנטינה
  • 10:30-13:30 אוסטרליה - דרום קוריאה
  • 10:30-13:30 ארצות הברית - אירלנד
  • 10:30-13:30 דרום אפריקה - קניה
  • סופטבול
  • 4:00 יפן - ארצות הברית
  • 8:30 קנדה - איטליה
  • 14:00 מקסיקו - אוסטרליה
  • גלישת גלים
  • 1:00-10:40 סיבוב שלישי נשים
  • 1:00-10:40 סיבוב שלישי גברים
  • אופני הרים
  • 9:00-11:00 קרוס קאונטרי גברים
  • כדורסל 3X3 גברים
  • 5:35 בלגיה - סין
  • 6:00 סרביה - יפן
  • 9:00 יפן - רוסיה
  • 9:25 לטביה - סרביה
  • 12:40 הולנד - בלגיה
  • 13:05 פולין - סין
  • 16:00 רוסיה - לטביה
  • 16:25 הולנד - פולין
  • כדורעף חופים
  • 3:00-6:50 ארבעה משחקים בבתים המוקדמים
  • 9:00-11:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • 14:00-16:50 שלושה משחקים בבתים המוקדמים
  • כדורסל 3X3 נשים
  • 4:15 יפן - סין
  • 4:40 מונגוליה - רומניה
  • 8:00 רומניה - רוסיה
  • 8:25 איטליה - יפן
  • 11:30 צרפת - מונגוליה
  • 11:55 איטליה - ארצות הברית
  • 15:00 ארצות הברית - סין
  • 15:25 צרפת - רוסיה
  • סקייטבורד
  • 3:00-8:00 מוקדמות רחוב נשים
  • 3:00-8:00 גמר רחוב נשים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully